Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most őszintén.Mi a baj a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most őszintén.Mi a baj a gyári melós pasikkal társkereső oldalon?

Figyelt kérdés

Több százezer ember él gyári munkáböl.

Ha társkeresőn mégis szóba kerül a lány utána kilép a chatből.

De ha gyári munkás csajok ismerkednek,saját maguknak miért nem baj,ha ezt a melót végzik?


2022. nov. 7. 18:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
19%
2Szia uram!" Ez a gyakori testvérem, itt mindenki IT fejes, ingatlanügynök vagy szabadúszó tőzsdés. Rossz helyen kérdezel! Házhoz jössz a pofonért.
2022. nov. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Jajj,na azt nem akarom

De mégis fura jelség az.

Férfitől gáz ez a munka a nők szemében,de a nők meg kikérik maguknak ha ezért nemm kellene egy férfinak.

2022. nov. 7. 18:36
 3/17 anonim ***** válasza:
4%
Már a 10. emelet is tele van az ilyen magukat és másokat hergelő femcel kamukérdésekkel,nem unjátok még? Ja nem,mert beteg emberek vagytok
2022. nov. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%

Ez nem kamukérdés. Az a ti műfajotok.

Kérdező, ha bajod van a munkáddal, akkor tanulj, de ne naponta kérdezd meg.

2022. nov. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
...megint egy femcel szalmabáb hergelés -.-
2022. nov. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
64%

Egyszer Badoo-n írt nekem egy gyári munkás aki nagyon koszos volt a képein és ott szivattam, írtam neki hogy nagyon büdösen nézel ki :D Jót veszekedtünk, kedves emlék marad nekem :D


Ha igényes vagy akkor nem baj ha gyári munkás vagy

2022. nov. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
52%

#1: "Több százezer ember él gyári munkáböl.


Ha társkeresőn mégis szóba kerül a lány utána kilép a chatből."


Régen a jobbágyok a jobbágy lányokkal ismerkedtek. A csatornatisztítók meg a csatornatisztítókkal.


Ma viszont felbomlott a kasztrendszer, de ez nem jelenti azt, hogy a társadalom ne rétegződne, de még azt sem, hogy könnyebb lenne az átjárás, mert csak a lehetőséged van meg, a családi háttered nem igazán.


Mivel a nők és a férfiak egyenjogúsága csak jog, de a genetikát és a biológiát nem írja át, még mindig az van, hogy a férfiak TÖBBSÉGE a nők TÖBBSÉGÉBEN a szépséget és a nőies dolgokat tartja előnynek, még ha a nokedliszaggatás egyre több esetben kiváltható azzal, hogy vállalja be az anált meg nyelje le.


Ahogy a nők TÖBBSÉGE is a férfiakban a férfias dolgokat, egzisztenciát. Mármint amennyiben komoly kapcsolatról beszélünk.


Ebből szerintem jól látható, hogy a jobb egzisztenciájú férfiak közül a monogámabb, komoly kapcsolatra hajtók idejekorán felszippantják a nem aranyásó és nem kötődésképtelen tiniribi nőket és ha gyári munkás akkor legalább szorgalmas és dolgos és legalább nem a rosszlányokon hirdeti magát. Előny egy komoly kapcsolatban, anyajelöltnek. A férfi pedig szívesen kiemeli őt az egzisztenciája által. Akár úgy is, hogy a nő tanul a saját összegyűjtött pénzéből, csak megspórol havi 150-et azzal, hogy nem albérletben lakik, hanem a pasijánál. Vagy a kajája van ingyen. Vagy akármi.


Kik maradnak hát a húspiacon?


A gyárimunkás férfiak és a karrierista nők meg azok a ribik, akik rájöttek, hogy pénzért is árulhatják magukat és nem tudnak lejönni a könnyű pénzről.


A karrierista nő nem azért jutott oda, ahova, hogy megalkudjon egy bugrissal.

2022. nov. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
57%
Az hogy őszintén vállalod.
2022. nov. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
7. Te indián!
2022. nov. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi
2022. nov. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!