Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedés egyedülálló anyukáv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés egyedülálló anyukával, tudnártok tanácsot adni vagy csak véleményt mondani?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Röviden annyi a történet, hogy 35 éves egyedülálló apuka vagyok, most már kicsit több mint 1 éve egyedül nevelem a 2 gyerkőcömet. Mostanra eljutottam arra a pontra, hogy azt hiszem készen állok rá, hogy újból elkezdjek ismerkedni...ami önmagában is kihívás, mert középsulis koromban voltam utoljára olyan randin ahova nem a feleségemet vittem 😅

Szóval a kisebbik gyerkőc ovis csoportjában van egy anyuka (mármint nem ő, hanem a fia van a csoportban🤣) , tudtommal egyedülálló ő is, itt laknak a közelben, helyes csajszi, tetszik nekem. Szerintem vevő is lenne rá, ha kezdeményeznék, de mindig ott van a "mivan ha mégsem" vagy esetleg a későbbiek során siklik félre a dolog...nem lenne nagyon kínos utána úgy összefutni oviba, szülőin, szupermarketben stb? Vagy csak én gondolom túl a dolgot? Egyedülálló szülők, ti hogy vagytok ezzel? Akár saját tapasztalatot, tippet stb szívesen meghallgatok. Illetve mik a tapasztalataitok, mennyire nehezíti meg a dolgot, ha mindkét félnél ott laknak a gyerekek? (neki 1 fia van, nekem 1 fiú 1 lány). Előre is köszönöm a válaszokat.



2022. nov. 12. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:
11%

Azt nézd milyen a kiszemelt nő? Te milyen vagy ?


1, külső

2, anyagi helyzet


Example :


A, Ha te pocakot növesztettél a hölgy meg vékony = esélytelen

B, Ha neked egy 15 éves Opel járgànyod van, ő meg egy Audi vagy BMW luxus 50 milliós modern kocsival jár = esélytelen


Remelem segítettem!

2022. nov. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Probald meg. Aztan viseld a kovetkezmenyeket. Vmit vmiert…
2022. nov. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki, hogy találtál szimpatikus nőt. Meg kell próbálni, én biztosan elhívnám valamilyen közös gyerekes programra. Játszótér, kirándulás, ilyesmi.

Én is elvált apuka vagyok, majd 10-essel idősebb nálad, csak nem velem élnek a gyerkőcök. Ennyi idősen már hülyén venné ki magát az egykor bevált csajozási módszerem, gondolom neked se válna be, ami 20 évesen működött. Érdemes valamilyen laza, beszélgetős programot szervezni, ami még nem randi, de arra megfelelő, hogy kiderüljön, bejössz-e neki, vagy csak egyoldalú a sztori. Ha adja a jeleket és másodszor is benne van a találkozásban, akkor nyert ügyed van.

2022. nov. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor találkoztok, akkor kezdj vele beszélgetni. Egyszerűen kérdezz valamit, pl mikor lesz szülői, aztán kezdjetek beszélgetni. Először egy pár mondat, ha összefuttok, ebből kiderül, hogy a nő egyáltalán vevő-e rád, szimpatikus vagy-e neki. Ha igen, akkor nyugodtan elhívhatod egy kávéra, és/vagy cserélj vele számot.
2022. nov. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg, ha félresiklik sem lesz utána kellemetlen.
2022. nov. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%
Ennyi idősen csak el tudod dönteni, hogy vállalsz-e felelősséget valamiért...
2022. nov. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi pont így jöttünk össze a férjemmel. Mindketten válás után voltunk. A gyerekeink egy óvódába jártak. Korábban nem igazán ismertük egymást, de a válás után gyakrabban jött a gyerekekért, ezért néha beszélgettünk, és mivel hasonló helyzetben voltunk, sok közös témánk volt. Elkezdtünk közös programokat, játszóterezést szervezni a gyerekekkel, és igen gyorsan alakultak a dolgok. Aztán elkezdtünk gyerekek nélkül is találkozgatni, és mivel működött a dolog, ivatalossá tettük. 12 éve vagyunk együtt, a gyerekek lassan kirepülnek. Nálunk az egyetlen gond néhány ítélkező anyuka volt, akik az exfeleséggel összefogtak, és megpróbáltak lejáratni minket. De a gyerekek és az óvónők teljesen jól fogadták a dolgot.
2022. nov. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


#1 Éppen ellenkezőleg, az elmúlt 1 évben 20+ kilót fogytam, és szerintem elég szépen sikerül szálkásodnom is.

Anyagilag sincs szerintem dofferencia a rovásomra, egyikőnknek sincs autója, de nem a pénz miatt, az lenne a legegyszerűbb része ha csak fizetni kéne. Eddig elvoltam jogsi nélkül, most kezdtem tanulni, de 2 gyerek és 8 őra munka (szellemi, irodai) agyilag kiégek nap végére, így nehézkes.


#3,4,5 Köszönöm, én is hasonlóan gondoltam közeledni, nyitni felé, de most megerősítettetek, eloszlattátok a kételyeim


#7 Ezt nagyon jó hallani! Örülök, hogy ilyen jól alakult a történetetek, ez nagyon bíztató!

2022. nov. 13. 10:33
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem jó ötlet. Nekem is tetszett osztálytárs apukája, de nálunk ilyesmi nem volt. Semmi gond nem lesz belőle, főleg, hogy ovi, gyorsan kijárjátok.. Rövidtávon nem hiszem, hogy probléma lenne, szülőknél általában a gyereknevelés téren csúsznak félre a dolgok. Mit etetsz a gyerekkel és mit nem, hagyod-e sírni, ha hisztizik mit csinálsz, és a ugye a pofon kérdése. Nálam itt mentek félre apukákkal a dolgok, mindenkinek nagyon fontosak a gyerekei, és nem nagyon tudják nézni, hogyha a másik szerintük "rosszul" bánik a gyerekkel. Én pl nem tudom nézni, hogy megütik, de találkoztam olyan apukával, aki szörnyülködött, hogy édességet eszik a gyerekem, és "mérgezem", meg "fel fog pörögni a cukortól".. ugye az enyém már iskolás, az is kérdéses volt, hogy alternatív vagy hagyományos iskola, szabad játék-tanulás.. Szóval annyi megosztó téma van, szerencsés vagy, ha olyat fogsz ki, akivel hasonlóan gondolkodtok.


Ha anyukával randizol, kerüld az ilyen témákat az elején, mert hacsak nem egymásnak teremtettek titeket, könnyen vége lesz a dolognak.


Írj nekem is, ha van kedved:)

2022. nov. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!