Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nincs autóm 32 éves férfiké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs autóm 32 éves férfiként az mennyire ront a társkeresési lehetőségeimen? Bp

Figyelt kérdés
😀
2022. nov. 15. 07:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Bp-n kell autó?
2022. nov. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szerintem nem. De várom az érveket
2022. nov. 15. 08:02
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
Budapesten autó? Azzal több nyűg van, mint haszon.
2022. nov. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
Minek ide erv? Attol, hogy nincs autod, meg lehetsz emberi. Bar a kerdesbol itelve itt mar el is bukott a dolog.
2022. nov. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
semennyire
2022. nov. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Bp-n minek autó?
2022. nov. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

Miért, aki BP-n lakik az nem tervez BP-n kívülre menni? A budapestiek csak pár metro megállóra mászkálnak, úgy néz ki.

Mivel jártok bp-ről mondjuk le a balatonra? Én nem értem a válaszokat.


Szerintem hátrány, ha nincs, volt már erről kérdés és több oldalon keresztül érveket soroltak a nők. Habár ott a kérdés az volt, hogy egyáltalán nem vezet a férfi.

-nagybevasarlas így nincs.

-kirandulas vonattal, ami órákat elvesz a napból

-gyerekeket (ha van/lesz) vinni oviba, suliba sokkal macerásabb így.

2022. nov. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

#7

Alkalmankénti használatra aztán marhára megéri autót venni.

Mikor bp-n laktam akkor vonattal mentem vidékre. Amúgy meg béreltem volna autót ha olyan marha fontos lett volna hogy autókázhassak addig.


Minek nagybevásárlás, ha az ember bemehet 1-2 naponta megvenni amit kell, ahelyett hogy néha málhásállatot csinálna magából?

Kirándulás lsd fent. Sok túraútvonal eleve nem kör hanem tömegközlekedésre van optimalizálva, engem speciel zavarna hogy nem választhatok szabadon útvonalat hanem kötelező visszabandukolni a parkolóba ahol hagytuk a kocsit.

Gyereke nem mindenkinek lesz, amúgy engem (vidéken!!) se kellett autóval hurcolni, suliba busszal jártam, oviba gyalog. :)

2022. nov. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

#7 budapesti vagyok. Balatonra évente egyszer megyek, akkor vonattal. Kirándulni utálok, Budapesten belül sok szórakozási lehetőség van, amit szeretek. Külföldre meg repülővel megyek. Oké Bécsbe vonattal. De Olaszország meg ilyenek sokkal jobb repülővel, ott meg lehet bérelni autót, ha kell.


Havi 10k a BKK bérlet, olcsóbb, mint autót venni és fenntartani.


Nő vagyok, egyik páromnak sem volt kocsija, volt akinek jogsija sem, nálam nem elvárás a fent említett okok miatt.

2022. nov. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként mondom, hogy nem rajongok az autókért, mert rosszul vagyok, ha autóban ülök. Nálam emiatt pl. előny, ha nincs autója a pasinak.
2022. nov. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!