Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Irreálisak lennének az elvárás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irreálisak lennének az elvárásaim csinosnak mondott 32 éves nőként?

Figyelt kérdés

4 éve próbálkozom és semmi...legtöbb csak szexet akart..

Külső tekintetben az a fontos hogy extrém elhízott ne legyen (macis külső, apatest nem zavar), én sem vagyok elhízva így szerintem ezt elvárhatom..Általában az ilyen szemüveges tudóska férfiak jönnek be, magasság legalább 170 legyen, többi nem számít, volt már állítólag nagyon ronda pasim is, de én vonzónak láttam.

Szeretem ha csendes visszafogott típusúakat, utálom ha egy férfi nagyszájú és a vagyonával, izmával jön (legtöbb ilyen szerintem ez ultra gáz)

Fontos hogy intelligens legyen, tudjon mindenhez hozzászólni, legyen önálló véleménye, legyen humoros.

Egzisztencia abszolút nem számít, előző pasim ilyen művész lélek volt és szinte o ftból élt, pl. maga termelte meg az ételt (külön tetszett hogy a semmiből is tudott boldogulni, tehát igazi életrevaló volt)


2022. jún. 5. 18:21
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
28%
Igazi életművész volt!?
2022. jún. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
75%
Találhatsz te is, csak jól kell választani!
2022. jún. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
37%
Tuti pasi vagy.
2022. jún. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
98%
Egyébként nem irreálisak az elvárásaid.
2022. jún. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

1. Igen az is, meg festett is..tehát művész lélek volt...

3. Miért lennék pasi?

2022. jún. 5. 18:27
 6/30 anonim ***** válasza:
70%
Alig vannak férfiak már.
2022. jún. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
15%
Velem nem állnál le mert ronda vagyok. Nem haragszom. Amúgy hány privátot kaptál már rokkantnyugdíjas bácsikáktól?
2022. jún. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
65%

Az összes férfi kb. ilyen xDD

Te biztos nem egy egyedülálló férfi vagy? :D

Kb. 1 perc alatt tudnék legalább 5 srácot ajánlani.

2022. jún. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
33%
Nyilván kamu kérdés egy inceltől. Egy nő felbassza magát Tinderre aztán 1 óra múlva már teltházas a naptárja randikkal...
2022. jún. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Az összes férfi kb. ilyen xDD


Hát szerintem ilyenből nagyon kevés van....

2022. jún. 5. 18:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!