Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy melós pasi lecseréli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy melós pasi lecseréli az új Suzukiját egy 15 éves BMW-re akkor már lehet barátnője?

Figyelt kérdés
Ha az új hitelmentes szuzukiját lecseréli egy 15-20 éves németből hozott kormoló audi vagy bmw re akkor már lehet egy szintén gyári munkás/eladó barátnője? Vagy csak egy új prémiumautós mérnöknek jár kapcsolat?

2022. nov. 16. 12:18
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

30 szóval aki becsületesen dolgozik és van szalonúj autója az buta proli?


Igazából egy mérnök is proletár, hiszen a munkaerejét eladja pénzért

2022. nov. 16. 20:06
 32/36 anonim ***** válasza:

Diplomám van, beszélek nyelveket, jól keresek. Nem vagyok elhízott, igénytelen, szépen öltözködöm, már csak a munkám miatt is.

3 éve szingli vagyok. Egy darab férfi sem közeledett (most a házas kollégát, aki kefélni akar egyet meg a füttyögős melós/kocsiból dumálós tahókat ne vegyük ide).

Szóval próbálkozások száma 3 év alatt: 0.

Hol van a diplomás pénzes mérnök/cégvezető/kutyafüle-farka férjem, aki nekem JÁR? Nem tudom milyen alternatív valóságban élsz te. Rossz dimenzióba csúsztál, haver. (Ha megvan még valakinek a Sliders) 😃

2022. nov. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
32 persze mert ha egy melós pasi közeledne feléd azt nem is tekinted embernek, észre sem veszed
2022. nov. 16. 21:06
 34/36 anonim ***** válasza:
Exem CNC hegesztő és 169cm, csak mondom, 3 évig éltünk együtt...
2022. nov. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Buszon is lehet szopatni.
2022. nov. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Sajnalom, hogy a 27-es valaszodhoz nem szolt hozza senki. Ha az emberek fele hazas kitetelt nezzuk, akkor az nem egyenlo azzal, hogy a ferfiak negyede hazas. Az pont azt jelenti, hogy ferfiaknak es a noknek is a fele hazassagban el. A kristalytiszta logikad, mar az alap dolgokban megbukik. Jo lesz neked a proli no, mert a tobbi ki fog rohogni mennyire santa vagy agyilag.
2022. nov. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!