Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha egy 15 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha egy 15 éves lány tetszik?

Figyelt kérdés
A lánnyal nagyon jó barátok vagyunk,de mostanában egyre jobban kezdek többet érezni iránta.Úgy érzem mellette visszanyerném önmagamat.Valahogy a korrombeliek nem igazán jönnek be.Amikor autózni szoktunk a belvárosba,ki szoktunk egy kettőnek szólni a kocsiból,de valahogy eddig egy se jött be igazán.Nem tudom mit tegyek,szeretnék barátnőt,de félek ha lépnék felé akkor meg ezt a lányt elveszteném.22/f
2018. ápr. 18. 21:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Várj 2-3 évet!
2018. ápr. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Vidd el műszaki vizsgára a lányt is! 🙄
2018. ápr. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Lehet, hogy nem az autóból kéne szólítgatni a csajokat, mint egy suttyó telepi. Aztán akkor utána lehet, hogy nem csak kislányokkal barátkoznál és már elindulhatnál a fejlődés útján.
2018. ápr. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Lazy Lover ***** válasza:
0%
Szedd fel ;-)
2018. ápr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Rád nézve gáz, hogy 22 évesen egy 15 éves értelmi szintjén vagy. Mit tudna d..gáson kívül adni neked egy 15 éves KISLÁNY????


Ha nekem lenne egy 15 éves kislányom, nem engedném egy 22 éves beteg pasi közelébe!

2018. ápr. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok beteg,2 nem nyomulók rá,ha össze futunk az baráti.Dumálunk pár szót és ő megy a próbáira én meg dolgomra.Sajnos mi így szoktunk éjszakai autózás alatt leadni a stresszt.Sportolók,de néha már kevés és unalmas.
2018. ápr. 18. 22:06
 7/11 anonim ***** válasza:
95%

"Nem vagyok beteg,"


Akkor 22 éves, felnőtt ember fejjel, mit akarsz kezdeni egy 15 éves kislánnyal?


Akkor ezt magyarázd meg nekem, ha állításod szerint nem vagy beteges.


Csak felvilágosítalak, a vonzódásod beteges felé!

2018. ápr. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ősszintén nem tudom,ezért is nem kezdeményeztem nála,többet tudnék elképzelni,rokon lelkek vagyunk,ő is olyan csendes zárkózott mint én.Az hogy én stresszt így adom le,az sajnos már az én hibám,mármint ez autóból kiabálós dolog.
2018. ápr. 18. 22:16
 9/11 anonim ***** válasza:
94%

Te felnőtt vagy. Ő nem. Itt vége is a sztorinak.

Keress egy felnőttet, mert olyan nincs, hogy csakis és kizárólag csak egy kislánnyal lehetnél boldog.

2018. ápr. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
93%
Várj 3 évet, míg nagykorú lesz. Csak nem akarsz felszedni egy 15 éves kislányt? Értelmileg, érzelmileg, jogilag, és nem utolsósorban testileg is gyerek még. Vagy ha nem akarsz várni, szállj le róla, és keress egy nagykorú nőt.
2018. ápr. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!