Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy hét alatt csak ketten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy hét alatt csak ketten húztak jobbra tinderen, selejt vagyok?

Figyelt kérdés

2022. nov. 18. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy lány vagy-e vagy fiú.
2022. nov. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%

Engem 1. És ő is írt egyet, aztán soha többé. Megírtam neki, hogy te voltál az egyetlen match-em, erre se válaszolt, meg hogy nincs értelme itt lennem, törölni fogom magam, eltelt pár nap és töröltem is, válasz természetesen nem jött. És ez a nő is idősebb volt.

Szóval én tuti selejt vagyok. :D Éppen ezért jó a sok panaszkodó női kérdést olvasni itt, hogy milyen jól választottak partnert.


f

2022. nov. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Hans Pötterman ***** válasza:
100%
#2 ezt kár volt megosztanod vele. A nők ösztönösen vonzza ami a többinek is kell. Vagyishát... Inkább taszítja,aki senkinek se kell, és ezzel ezt sugalltad.
2022. nov. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ha fiú vagy, akkor nem, csak nem vagy átlagos vagy átlag feletti.

van aki 1 hónap alatt cask 2en huztak

2022. nov. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor az azt jelenti hogy átlagos vagy átlag alatti vagy. Átlag feletti pasira sok női jelentkező van. Hasonlítsd össze egy színész férfi kűlsejét és egy átlagos melós férfi kűlsejét. Melyik lesz vonzóbb a nők számára szerinted? Hát persze hogy egy színész férfi kűlseje. Nők sok szerelmes filmet néznek ami tele van jó csávókkal és így már ez lett az átlagos külső a számukra mi egyszerű melósok ha valamit nem tudunk felmutatni akkor senkik vagyunk a nők szemébe! Én egy konyhai dolgozó vagyok és havonta 4-5 matchem van bár teljesen feleslegesen mert ha 1 db nő tud válaszolni az már megtiszteltetés számomra. Ilyen világot élünk 2022-ben!
2022. nov. 19. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól is függ hány éves vagy
2022. nov. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!