Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Még most is csak a magas,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még most is csak a magas, jóképű pasiknak lehetnek csajai? Vagy ez enyhült már esetleg rosszabb lett?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én most 30 körül vagyok és az én időmben, amikor középsikolás és egyetemista voltam akkor csak és kizárólag a magas, jóképű pasiknak voltak csajaik, de azoknak sok. Az átlagos esetleg sok-sok munkával összzetudtt kaparni egyvalakit egy rövid időre. Az alatt esélytelen volt. Ez most is így van? Válltozott valamit a helyzet? Mik a tapasztalatok?



2022. nov. 20. 17:09
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
9-es Maximum az anyjukkal, esetleg testvérükkel. Legalább is ha rondák. Én nem nagyon találkoztam ilyenekkel, pedig a fővárosban élek.
2022. nov. 20. 17:48
 12/23 anonim ***** válasza:
75%
Butaság.
2022. nov. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
67%

Nézz már körül. Átlagos párokkal van tele a város.


Nem lesz sem sok macskás nő, se sok frusztrált férfi, ugyanis a többségnek van/lesz párja.

AKinek nem, aónnak meg erős oka van, és az ok nem a testmagasság.

2022. nov. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
76%
Napi incel kérdés.
2022. nov. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Koncerteken rengeteg alacsony ferfit latni a baratnojevel, ahogy keresik a jo helyeket. En is magam ele engedem oket.
2022. nov. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Az alacsony a 160 es alatta. Olyan sokan nincsenek.
2022. nov. 20. 19:26
 17/23 anonim ***** válasza:
Szerencsére ma már minden nő az alacsony és ronda pasikért van oda...
2022. nov. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Mit csináltál 10-15 évig? Kómában feküdtél? 😅 Ám mióta világ a világ ugyan úgy a magas, sportos, jóképű ferfiak tudnak könnyen csajozni. Semmi nem változott
2022. nov. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Én most vagyok középiskolás, magas, egyesek szerint jóképű, de így is állandóan visszautasítanak. Én azt látom hogy a jóképű, de alacsony viszont izmos srácoknak hamarabb jön össze mint nekem, úgy hogy nem edzek.
2022. nov. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
19-es: egy alacsonyabb, de jóképű srác nyilván kelendőbb lesz mint egy magasabb, de ronda arcú. Ez mindig így volt, viszont a két átlagos arcú srác közül a magas lesz a befutó (szinte) minden esetben.
2022. nov. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!