Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most komolyan azért lettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan azért lettem elutasítva, mert azt gondolja "túl jó vagyok hozzá" vagy ez csak egy kamu indok volt?

Figyelt kérdés

Nem hittem, hogy férfiként nekem ilyenben lesz részem, de randiztam egy lánnyal szombaton, én jelenleg 2 diplomával rendelkezem, saját lakással, sportolok, figyelek a kinézetemre, és egy viszonylag magas beosztásban dolgozom.


A lány pedig egy picit "ducibb" volt, csak érettségivel, jelenleg munkanélküliként, kimondottan nem volt az a tipikus "jó nő" de nekem nagyon bejött, főleg azért amilyen ember, egy nagyon bölcs, mély gondolkodású, intelligens ember, amikor beszéltem vele telefonon, nagyon élveztem, szinte ittam a szavait és egy nyaralással ért fel élményszinten a vele való beszélgetés.


Szó szerint alig vártam a randit, minden tökéletesnek tűnt, viszont a lány folyamatosan zavarban volt mellettem úgy éreztem, mondta is, hogy zavarban van, egy viszonylag jobb kávézóba akartam elhívni, mondta, hogy ne költsek rá ennyit, inkább csak sétáljunk, és végül a randi végén elváltak az útjaink.


Mire hazaértem addigra pedig leírta, hogy ne haragudjak, de más szinten mozgunk, Ő tudja, hogy amint lesz egy jobb lehetőség, én Őt lefogom cserélni, tudja milyen kaliberű pasinak szokott bejönni, és én nem ilyen vagyok, ezért megkíméli magát egy szívösszetöréstől.


Kis Facebook adatlap nyomozás után, illetve pár embert megkérdezve 3 exét is sikerült kinyomoznom, és valóban külsőre, meg adatlap alapján munkakörben nem vagyunk "egy szinten", (nem degradálni akarok bárkit is meg magamat fényezni), szóval ilyen szempontból még el is hiszem az indokot.


De egyszerűen nem tudom felfogni, hogy ilyen létezik?


Nagyon jól éreztem magam személyesen és online is a lány társaságában, és egyszerűen nem bírom felfogni, hogy így alakult, mondtam neki, hogy én nem csak kihasználni akarom, meg összetörni a szívét, minden úgy és olyan tempóban fog alakulni, ahogyan Ő szeretné, nem akarom kihasználni, de csak kötötte az ebet a karóhoz.


Most mit csináljak?


2022. nov. 21. 18:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
13%

Vótmá


Amúgy ez is lekoptató szöveg. Ennyit ér 2 diploma? És akkor fel vagytok háborodva mikor eszes de kevesebb iskolával rendelkező emberek azzal érvelnek hogy az csak egy papír.

2022. nov. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem érzi, hogy lehet hogy nem működne hosszú távon, mert más az eletstilus.

Lehet nem érzi elégnek, egyenrangúnak melletted és inkább dob ő, mint te őt..

2022. nov. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen elég önbizalma és emiatt teljes bizalmat nem tud neked szavazni.
2022. nov. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Az a baj, hogy ha meg is győznéd, nem valószínű, hogy félre tudná tenni a kisebbségi komplexusát, és megmérgezné a kapcsolatot. Ez van. Sajnos kénytelen leszel tovább lépni, mert ha ő nem tesz azért, hogy túljusson ezen, te a fejed tetejére is állhatsz.
2022. nov. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Talán mondd el neki is, hogy milyen jól érezted magad vele, ha segítenél egy kicsit az önbizalmán... talán adna esélyt a kettőtök kapcsolatának.
2022. nov. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg annyira értékes embernek tartod, szerintem ne add fel ilyen könnyen.
2022. nov. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
5. és 6. válaszolóval kell egyetértsek, szerintem se add fel.
2022. nov. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogyha most győzködnöd kell róla hogy tökéletes neked, akkor valószínűleg ez később se fog változni. Én belementem ebbe a hibába (csak esetünkben én vagyok a nő), aztán addig-addig mondogatta, hogy túl jó vagyok neki, míg már elhittem. Most ott tartunk, hogy valószínűleg közel a szakítás.
2022. nov. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
9%

Ez elég kamuszagú. Már onnan kezdve, hogy aki ilyen extra pasi mint te az hogy unatkozhat annyira, hogy gyakorira jár életmód tanácsokért?

Az kimaradt a sztoriból, hogy ki hány éves, lehet az is számít egy kicsit.

2022. nov. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha tényleg tetszik, akkor a helyedben én sem adnám fel, lehetséges, hogy melletted le tudja győzni komlexusát, de azt ne feledd, hogy ez hosszú és göröngyös út lenne, úgyhogy tényleg csak akkor fogj bele, ha komolyan gondolod! :)

(#2-es voltam)

2022. nov. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!