Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 52 éves férfival szemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 52 éves férfival szemben mik a legáltalánosabb női elvárások, amiket társkeresés alkalmával "hoznia" kell? Mik a kizáró okok, vörös zászlók?

Figyelt kérdés
Azt olvasom itt, hogy a családalapító korú fickóknak ennyi - annyi nettó, ingatlan, kocsi, haj, stb. szükséges, hogy kompetens jelöltként tekintsenek rá az ifjú hölgyek, ezt értem is. Érdekel viszont, hogy azok a nők, mondjuk 45-50 éves kor körül, akiknek felnőtt gyerekeik vannak, tehát nem családot szeretnének, csak egy megfelelő személyt a mindennapjaikhoz, nekik mik az alapelvárásaik?
2022. nov. 23. 13:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
23%

Bohóc lennék, ha még 50 felett is ismerkednék, már 35 körül el szeretném engedni ezt a dolgot. 3 évem maradt harcolni, küzdeni, nőt szerezni. Azok meg, akik már elváltak, gyerekük van, tehát tudják, hogy rossz döntést hoztak, de még nyomulnak ismerkedés terén... nevetségesek.


32f

2022. nov. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Az, hogy 45 alatti nőről ne is ábrándozzon.
2022. nov. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Én 48 voltam mikor ismerkedtünk a párommal. Elsősorban az volt szempont, hogy abszolút EMPATIKUS legyen (exem nagyon gáz volt ilyen téren). Ápoltság (naponta fürdés, dezodor használat). Szakáll és dohányzás mondjuk kizáró ok lett volna, de minden más mellékes volt. Az, hogy szót értsünk nyilván egyértelmű, és az őszinteség. Semmi mást nem néztem :-)
2022. nov. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

#1

Akkor szerinted ha valaki pl. 45 évesen elválik, az már élje le egyedül az életét, menjen ki a temetőbe és ássa el inkább magát?

Tudom hogy sarkítottam amit írtál, de nehogy már azt mond hogy egy 52 éves embernek ne legyenek vágyai a jövőjével kapcsolatban. Mindent intézzen el 30 éves korában és onnantól kussoljon, vagy mi?

Ezt te sem gondolod komolyan. Senki nem lát a jövőbe, senki sem tudja előre hogy elvált ember lesz e belőle vagy sem. És nem is mindenkinek születik gyereke....

Leszel te is még egyszer (ha az égiek úgy gondolják) 50 éves, és majd magad is rájössz, hogy van élet 30 éves kor felett is, és igenis az 50 éveseknek is joguk van boldognak lenni, lehetnek céljaik, vágyaik.

És mielőtt leírnád, én nem vagyok házas (nem is voltam) és gyerekem sincs, nem azért írtam amit írtam. Csak nem szoktam ítélkezni mások élete felett.

2022. nov. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából ugyanaz. Miért lenne más?
2022. nov. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Legyen egy pár foga XD
2022. nov. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
1# csak a keserűség beszél belőled.
2022. nov. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
31%

2.


Te normális vagy? 50-es pasi, ha oda figyel a külsőre, és van pénze, még 20 éveseket is dughat.

2022. nov. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Általában itt is, ahogy minden korban, a hasonló a hasonlóval jön ki jól. Életkorra, életmódra, esztétikára, társadalmi és anyagi helyzetre, értékrendre, vallásra, politikai nézetre, higiéniára, humorra... és még lehet sorolni. Másoktól azt fogadjuk el könnyebben, amilyen helyzetet, egészségi vagy anyagi vagy családi... stb. állapotot mi is már megtapasztaltunk. Ez meg olyan sokféle lehet. Mondjuk ha valaki otthonülő, akkor egy sportos kevésbé fogja őt elfogadni. Ha valaki dohányos, akkor ne csodálkozzon, ha a nem dohányzók nem kérik otthonra. Most persze van az, aki a kocsijával fotózkodik és akkor talál egy 10-20 évvel fiatalabbat a gyártósor mellől, de akkor ne sírjon, hogy "minden nő" anyagias. Ha van egy omladozó házad Alsószentkukutyinban, akkor lehet, hogy az egy palota lesz a Katikának, a Gizike meg kiröhög, hogy az nem ingatlan. Lehet, hogy Mártinak mániája, hogy legyen hajad még majd 100 évesen is, de Andrea apukája is pont ilyen kopasz és körszakállas volt és hercegnőként bánt vele, úgyhogy neki meg kifejezetten szimpatikus lesz. Ja és simán lesz, aki még mindig csak házasságban képzeli el akár 70 évesen is, más meg attól menekülne. Hogy kinek mi van a fejében az annyira, de annyira lutri. Nem érdemes elméleteket gyártani, a puding próbája az evés.
2022. nov. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%
Legyen ápolt. ( köröm, haj, fogazat, tiszta rendezett ruházat) Legyen fitt, szeressen valamennyire kimozdulni. Legyen önellátó, ne akarjon a másikhoz beköltözni.
2022. nov. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!