Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek mennyi befolyásuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek mennyi befolyásuk van arra, hogy milyen típusú férfiak próbálkoznak be náluk?

Figyelt kérdés

A nők jelentős része arra panaszkodik, hogy a próbálkozó férfiak döntő többségét azonnal kukáznia kell, mert nem ütik meg azt a mércét, amit elvárnak vagy csak simán szexet akarnak tőlük. Most igazából az elvárások nyilván sokrétűek lehetnek, mint pl külső, intelligencia, anyagiak, státusz stb.

Viszont azért szerintem valamennyire a nőn magán is múlik, hogy mit sugároz ki magáról, mert ez befolyásolja, hogy kik fognak nála kezdeményezni. Most egy nagyon elegáns, kulturált, vezető pozícióban lévő nőhöz valószínűleg nem mennek oda az útburkoló munkások, max utána fütyülnek az utcán, de ők is érzik, hogy más kategória.

Én egyszer fesztiválon figyeltem meg, hogy egyik bulisátor előtt beszélgetett egy csaj és egy srác, mikor utóbbi rácsapott a fenekére és erre a csaj kérdezte "tényleg ekkora paraszt vagy?". Most amúgy persze nem volt jogos, de azért a csaj is, ha nagyon kihívóan öltözködik, akkor mégis mit várt? Kik fognak odamenni hozzá? Az öltönyösök?



2022. nov. 16. 17:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
78%
Fú de buta vagy. Meztelen nőhöz sem nyúlhatsz hozzá, hülyegyerek.
2022. nov. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
81%
Kerdezoket nem lehet lepontozni? Szukseg lenne mar erre a funkciora.
2022. nov. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nem a nők öltözködésében kell ezt keresni. Egész egyszerűen a nők nem elég kritikusak a férfiakkal. Az utolsó p@raszt, senkit sem tisztelő férfiaknak is szokott lenni párjuk, pedig hát normális ember az ilyeneket messziről elkerüli.

Én nőként azt látom a nőtársaimon, hogy olyan mértékű figyelem- és önbizalomhiányban szenvednek, hogy néhány apró kedvességgel le lehet venni a lábukról sokukat, és ezt a bunk0 pasik is tudják, és ki is használják. Inkább ez a baj.

2022. nov. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
37%
Igen mijdenki azt vonza tobbnyire ami hozza valo vagy neki.. sokan nem kepesek elfogadni ha nem olyan kezdemenyeznek mint ami fejukben van.
2022. nov. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
87%

"Én nőként azt látom a nőtársaimon, hogy olyan mértékű figyelem- és önbizalomhiányban szenvednek, hogy néhány apró kedvességgel le lehet venni a lábukról sokukat, és ezt a bunk0 pasik is tudják, és ki is használják. Inkább ez a baj."


Ezzel csak az a baj, és feministaként mondom, hogy feltételezed, hogy minden nő jó. Rengeteg pár van, ahol mindketten rossz emberek, mindketten jók, és ahol csak az egyik (akármelyik) az.


Amikor az incelek jönnek itt azzal, hogy X igénytelen pasinak is van nője - igen, de milyen? A cigányputri is tele van házaspárokkal, és a nők nem művelt topmodellek.

2022. nov. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
90%

"de azért a csaj is, ha nagyon kihívóan öltözködik, akkor mégis mit várt? "


Ha meztelen lenne, akkor sem lenne joga senkinek sem fogdosni.

Mellesleg megjegyzem, egy fesztiválra egy doktornő sem kiskosztümben megy. Rémlik a finn miniszterasszony fesztiválos képe, ami bejárta a világsajtót az idén?

És nem, ez nem ilyen egyszerű. Vannak férfiak, akiket nem érdekel hány évesek, hogy néznek ki, nyóc általánosuk van, de simán bepróbálkoznak bárkinél.

2022. nov. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
3%
6. Pedig aki mini szoknyaba megy fesztivalra az azert van mert nem akar bibelodni ha nem csak bele pattan a futykosbe, kart ez kibeszelni , foleg olyannak aki tudja ismeri ezeket a fajta noket.
2022. nov. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
93%

7

Szerencsétlen paraszt vagy.

2022. nov. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

7

Te se nagyon beszéltél még nőkkel, látom. xd

2022. nov. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
0%
9. Nem csoringer kocka feju nyomi vagyok , ezt benezted! : D
2022. nov. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!