Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai nők inkább lesznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nők inkább lesznek többedik barátnői vagy szeretői egy jóképű férfinek, minthogy megállapodjanak egy kevésbé jóképűvel?

Figyelt kérdés

Már így 30 évesen is azt látom, hogy a férfi ismerőseim - akik javarészt korom beliek - azoknak a 60-70%-a még mindig szingli, azóta sem kelt el, legtöbbjüknek soha nem is volt sikerük a nőknél. És azt vettem észre, hogy ez szinte kizárólag a külső függvénye. Az anyagiak, a személyiség alig játszik szerepet ebben a statisztikában. Lényegében csak az, hogy külsőleg vonzó-e a férfi vagy nem.

Viszont a jó adottságú férfiak egyszerre több nőt is tarthatnak vagy csak simán dughatnak, sok ilyet ismerek akik így tolják.

Kimondhatjuk ezek alapján, hogy a mai nők még akkor is ha pontosan tudják mi a helyzet, nem bambák, még akkor is inkább lesznek többedik női egy jóképűnek, mint hogy egy átlagos vagy átlagon aluli külsejű férfival beérjék monogám kapcsolattal?



2022. nov. 21. 22:38
A kérdező szavazást indított:
Igen, kimodhatjuk
Nem, ez nem így van
54 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
87%
Ha én lennék az oldal üzemeltetője mindenféleképpen csinálnék egy olyan topicot ahol olvasható lenne az oldalon terjengő aranyköpések és hoaxok sokasága. Ez az elmélkedés is rajta lenne.
2022. nov. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
91%
Olyan opció miért nincs, hogy nem leszek töübbedik barátnő és / vagy szerető, de nem jövök össze olyan férfival aki nem vonz, inkábbb maradok egyedül?
2022. nov. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
89%
Nem lennék valaki többedik "párja", de olyannal se jönnék össze, akivel nincs meg a kölcsönös fizikai vonzalom. Hihetetlen, mi?
2022. nov. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

1-es

Nem akartam ide keverni a politikát, de ha ez olyan hülyeség, olyan hülye kérdés, hoax, elmélkedés, akkor Orbán Viktor miért mondta ugyanezt a nőkre? Pontosabban nem így fogalmazott, hanem hogy azért nem születik elég gyerek, mert a nők nem hajlandók szülni. Ez nagyjából ugyanazt jelenti mint amit írtam, csak burkoltan.

És valóban, igaza van Orbánnak, nem a férfiak miatt szüleik ilyen kevés gyerek, hanem pont ezért: Nyilván a szeretői viszonyokból, meg az hogy csak a férfiak kisebb hányadára hajt az összes nő, abból nem sok család fog létrejönni. Rengeteg férfi szeretne gyereket, de azért nem lehet gyereke mert nem tud családot alapítani, mert nem kell semmilyen nőnek a külső adottságai miatt.

Ezért van a népességfogyás és a csökkenő gyerekszületés Mo.-n és más hasonló kultúrájú országokban egyaránt.

2022. nov. 21. 22:49
 5/27 anonim ***** válasza:
93%

Azért születik kevés gyerek, mert Magyarországon rengeteg feltétel nem adott ahhoz, hogy biztonságban meg lehessen tenni.

23 éves korom óta külföldön élek (külföldi párral), sose költöznék vissza Magyarországon és főleg nem vállalnék ott gyereket; ahol az oktatás és egészségügy ennyire nyomorúságos állapotban van, ott nem érdemes.

2022. nov. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
91%

Hagyd már Orbánt embert.. ha gonosz dolog ilyet mondani ha nem, Orbán egy kártékony g_ci az egész Magyarságra nézve és a világ jobb hely lenne nélküle.


Most jön az a duma, hogy az állam rendeljen ki minden gyereket akaró férfi számára egy nőt akit teherbe ejthet?



Komolyan mondom, neked nem azért nincs nőd, mert nem nézel ki úgy ahogy gondolod, hogy ki kell nézni ahhoz, hogy egy nőnek tetszél, hanem szimplán ostoba vagy. Ezzel az Orbán féle eszme futatással meg is mutattad.

2022. nov. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
89%
Hát kérdező ilyen idióta mint te, inkább valóban ne is szaporodjon. Jobban jár mindenki, már ígyis nyolcmilliárdan vagyunk.
2022. nov. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
82%
Azt látsz, amit látni akarsz. Az én ismerőseim legtöbbjének van barátnője vagy felesége (20-35 korosztály), és senki nőt nem ismerek, aki szeretője lenne bárkinek is. Kibszott unalmasak már ezek a kérdések.
2022. nov. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező, az, hogy valaki nem szül gyereket és az, hogy szeretői státuszban van, két külön dolog. Én több balkézről született embert is ismerek. És még ennél is több olyat, ahol évek óta tartós kapcsolat van és mégse lesz gyerek. Egy részük nem mer vállalni, mert a körülmények nem adottak (igen, igen tudom, csak a szeretet számít és nem gáz szegénységbe, akár bizonytalan lakhatással szülni. Ki lettem én már erről itt oktat a párszor) vagy, mert eleve nem akar a pár, vagy és sajnos ebből is sok van, egyszerűen nem marad meg a baba.

Lényeg, a lényeg, nagyon erősen tev úton jársz, ha az alacsony gyermek számot belekevered a képzelt világodba.

Egyrészt, a nők szívesebben vannak egyedül, mint szeretői, vagy olyan kapcsolatba, ahol nem vágynak a másikra. És jellemzően a szingli nők sem vállalnak gyereket.

Másrészt, a tendencia az sajnos, hogy egy nő magának szül, mert könnyen megeshet, hogy egyedül marad.

Továbbá, a szülés, a gyermeknevelés rohadt drága. A fizetések pedig sok szektorban éppen elégnek egy ember fenntartásához. Én két macskával éppen hogy tudok félre tenni, ha épp egyik se beteg és én se, így esélyem nem lenne egy gyereknek megfelelő körülményeket biztosítani.

Ezeken felül, nem egy életbiztosítás szülni. A környezetemben sorban történnek rossz dolgok szülés közben, vagy a kórházban. Elrontott epidurális, rosszul összevart hasfal, későn észrevett problémák a babával, stb. Sorban zárnak be szülészeteket, lassan orvos nélkül szülnék, mert majd a bába, nővér, vagy aki akarja megoldja.

Az általános egészségügyi helyzet pedig rémes, ahogy van.

Szóval, kicsikét összetettebb ez a helyzet, mint a kis buksidban lévő összeesküvéselmélet.

2022. nov. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
94%
És még azt is hozzáteszem, nem csak a férfiaknak van szeretőjük. A megcsalás nem nemhez kötött.
2022. nov. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!