Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem merek találkozni egy idegen férfival?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Esetleg volt valaki hasonló helyzetben. Van egy férfi, akivel elkezdtem privátban beszélgetni itt gyakorin. Egyáltalán nem kapcsolat keresésnek indult a dolog. Elkezdtünk veszekedni egy kérdés alatt, én a kérdezőt pártoltam ő nem, aztán már végül mások is beszálltak, és privátban veszekedtünk tovább. Majd én nem is tudom, hogyan de teljesen más irányt vettek a beszélgetéseink. Nos, én nem vagyok egy naiv tini lány, voltam már szerelmes, nem vagyok egy kapcsolatba ugró személy. Viszont ez a férfi azalapján, amit eddig beszélgettünk, nem egyszerűen szimpatikus, hanem gyakorlatilag teljes mértékben az esetem. Nagyon okos, a beszédstílusa, a szóhasználata, meg úgy minden amit "látok" belőle. Annyira szeretném megismerni, vajon ki lehet ő. Tudom, hogy ez nagyon gyerekesnek hangzik, de tényleg őszintén így érzem nem tehetek róla. Viszont sosem lehet tudni, hogy ki lehet valójában. Nem akarom "veszni hagyni", de félek is az ilyesmitől. Volt már tapasztalatotok? Hogyan biztinságos egy ilyen dolgot kiépíteni?
2022. dec. 4. 21:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy baltás gyilkos vagy nem.
2022. dec. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk elkérni a facebook profilját cagy instagramm profilját.....
2022. dec. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Írj nyugodtan!
2022. dec. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Beszéljetek videochatben
2022. dec. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha találkoztok, nyilvános helyen tegyétek. Nekem volt innen kapcsolatom, szerencsére ő pont egy kivétel volt, mármint nem csalódtam benne. Viszont sok emberben igen, akivel itt ismerkedtem. A másik, akivel a volt páromon kívül találkoztam, nem önmagát adta, és képcsere esetén is régi képet küldött, tehát más volt, mint ami kép kialakult bennem róla. Viszont nyilvános helyen találkoztunk. Ott azért le lehet szűrni, mennyire vagytok egy hullámhosszon. Ha nyomul, vagy frusztrálja a helyzet, hogy nem kettesben vagytok, akkor az is egy intő jel. Akit tényleg érdekelsz, az nem siettet és felfoghatatlan, hogy időbe telik, míg kialakul egy bizalom egymás iránt.
2022. dec. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
14%
A nagyon okos emberek jelentos resze nem iskolai kepzes altal lett inteligens.
2022. dec. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Semmivel sem kockázatosabb, mint bármilyen online randi.
2022. dec. 5. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Még időt adj magadnak, amíg nem érzed a bizalmat.
2022. dec. 5. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
SZerintem is, menjetek át valami másik fórumra. Facebook chat, pl, ahol már egy kicsit személyesebb, képeket is látsz róla. Ha jól értem, még azt sem tudod, hogy néz ki? Honnan tudhatod, hogy az eseted? Egyelőre csak belevetítesz dolgokat, ennyi információ alapján érthető, hogy jelez a belső hangod, hogy még nincs bizalom.
2022. dec. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne találkozz.
2022. dec. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!