Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalasnak szamitana az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalasnak szamitana az, ha egy szep/idegen lannyal talalkoznek?

Figyelt kérdés

Irt nekem egy orosz lany az interneten, hogy holnap van az utolso napja es, hogy nem-e lenne kedvem talalkozni vele, csak ugy.

En meg soha nem ismertem egy oroszt es kivancsi vagyok, hogy milyen ugy egy sziberai lany...

Problema a következö: ez a lany tenyleg nagyon szep (ennek ellenere soha nem kezdenek vele ki, mert van egy baratnöm).


Hütlen/rossz barat lennek, ha talalkoznek ezzel a lannyal, ugy, hogy a baratnöm nem tud rola (nem akarom, hogy tudja, mert csak beindulna a fantaziaja)


19F


2014. dec. 27. 19:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mindenkinek más a határ, hogy mi számit megcsalásnak... ahogy érzed
2014. dec. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Akár tud róla, akár nem, nem megcsalás. De mindenképp el kéne mondanod neki, mert ha utólag jön rá, mert rá fog jönni, akkor sokkal rosszabb lesz.
2014. dec. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
orosz csaj engem is jelölt már be facen. Csak beszélgettünk, de nem sok mindent mondott, csakhogy aranyos vagyok meg blabla. Kicsit fura is volt. A Motel című film jutott erről eszembe, amikor szédítették a csajok a srácok agyát, aztán egy elhagyatott raktárépületben halálrakínozták őket. Persze ez csak film, de ami fura akkor is fura.
2014. dec. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
így van,mert ha utólag tudja meg,egyből azt fogja gondolni hogy megcsaltad. szóval mondd csak el neki
2014. dec. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem mindegy hol találkoznátok, mit csinálnátok.

Azért akarsz vele találkozni, mert nagyon szép? ("Problema a következö: ez a lany tenyleg nagyon szep")

Tényleg meg tudnád-e állni a dolgot, hogy ne csókold meg, ha akarná a lány? Mikről szoktatok beszélni? Flörtöltök is vagy csak barátilag beszélgettek?

Találkozó lenne-e vagy randi?

2014. dec. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hmm... Soha nem beszeltünk nagyon spontanul talalkoznank.
2014. dec. 27. 19:47
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez esetben talákozz vele viszont készülj fel az esetleges következményekre.Azért mert a női megérzéseknek nincsen párja..
2014. dec. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Akár találkozol a lánnyal, akár nem, semmiképp ne titkold el a barátnőd elől! Különben tényleg azt fogja gondolni, hogy megcsaltad. Mert különben miért titkoltad volna?


Engem egyébként a barátnőd helyében nem zavarna. Sőt, lehet, hogy én is kíváncsi lennék a lányra és veletek tartanék :-) persze csak ha nem zavarok.

2014. dec. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mindig egy dologba gondolj bele: ha a barátnőd ugyanezt tenné, ugyanezzel az indokkal, te mit éreznél? Neked beleférne?
2014. dec. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Helyzi válasza:
8++
2016. márc. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!