Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a nők, akik hűséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők, akik hűséges monogám kapcsolatban élnek egy kis intim méretű férfivel, ők mind aszexuálisak, alacsony libidóval rendelkeznek, vagy egyéb ok miatt nem fontos nekik a szex?

Figyelt kérdés

A felsoroltakon kívül mi más oka lehet, hogy ilyen emberrel vannak együtt?

Ha te olyan nő vagy, aki ebben a helyzetben van, elmondod, hogy mégis miért választottál épp egy ilyen férfit társadnak?



2022. dec. 7. 17:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
4%

Lehet azt hiszik ez a szex.

Akik nem tapasztalták még meg milyen a valodi jó szex azok nem is vágynak arra mert arra nem is lehet vágyni amit nem is tudsz.

2022. dec. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
A jó szex nem a pénisz méretén múlik! Amennyiben nem mikropéniszre gondolsz, egy kisebb mérettel is lehet baromi jó a szex.
2022. dec. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Hogy sikerült megszülnöd ezt a kérdést? Csak 15cm felett lehet jó a szex szerinted?
2022. dec. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
A női hüvely mérete képes alkalmazkodni a partner pénisz méretéhez. Nem a méret a lényeg, nem godzilla, hanem pénisz.
2022. dec. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
Nekem pl gyárilag szűk és rövid a hüvelyem, illetve alacsonyan helyezkedik el a méhszájam. Egy nagyobb méret fájdalmat okoz, mind behatolásnál, mind szex közben. Tehát, minden esetben a kicsi a nyerő nálam.
2022. dec. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
35%

Nőként irtam. És igy is van. Az első párommal azt hittem az a legjobb szex.

De mindig más és más ferfi tanitott meg arra hogy nem az. Hanem ennél van sokkal jobb is.

Meg nem is az amit a kovetkezo nyujtott. Mert azt megint egy másik überellte. Es igy tovább.


Adott barátommal mindig csak azért hittem azt hogy ez a szex maximuma, mert tapasztalatom nevolt arrol hogy ez még minimumnak se sok mert ennél sokkal jobbat többet tudnak nyujtani.


Kezdetben pl azt sem tudtam mi az orgazmus és igy jártam éveket a barátommal es azt hittem ez a szex, és ez milyen jó!!!(mert az intimitás szerelem közelség testiség az jó volt, szerettem és igényeltem is.)


Aztán amikor már tudtam mi a szex, ill orgazmus, akkor meg azt hittem ez a minden, a jó szex!


Es ezt is egy gint következő barátom überellte csak, hogy ennél van jobb is:D


Aztán mikor elöször voltam egy nagyf.rkúval, az meg leírhatatlan is.


Talan ezért érte meg régen szüzen férjhez menni. A tapasztalatlan nem vágyik jobbra mert nem tudja hogy van jobb is.

2022. dec. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudom, talán mert szeretem?


Meg a mérete volt az utolsó szempont akkoriban...

2022. dec. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
19%

A 6-osnak igaza van. Férfiként el tudom képzelni, milyen kielégítő lehet egy nőnek a hatalmas, vastag dákót befogadni.

Talán olyan érzés lehet, mint egy 19 éves, feszes, apró fenekű, de hatalmas mellekkel megáldott lánynak csinálni. Egy ilyen lánnyal leírhatatlan az élvezet. Csak ilyen lányokra hajtok, nekem a kis mell, a lógó cicik, vagy az átlagos fenék nem pálya. Max.22-23 éves korukig jó a szex, utána kezd ernyedni a testük, a narancsbőr, amitől rosszul vagyok. Ha azt meglátom, fel sem áll a kapitány.

Na meg jön a gyerek téma. Az kéne még, a Norbi is megmondta.

Én mondom, minden nőt meg lehet kettyinteni, de a jó szex a fenti kondícióknál kezdődik, csak ilyen lányok tudnak igazán kielégíteni.

2022. dec. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%
8-as, nem tudom, hány éves vagy, de előbb-utóbb nem fog tetszeni a max. 22-23 éves lányoknak a lottyadt tested, aztán maradhatsz impotens.
2022. dec. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%

#8

Anyádnak se kellett volna erőltetnie ezt a gyerek témát...

2022. dec. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!