Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok, ti azért féltek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti azért féltek a puáktól, mert azt hiszitek hogy csak eggyek lesztek a meghódított nők sorába?

Figyelt kérdés
Minden nő különleges akar lenni, de ha egy pua csábmester egymás után meg hódítja őket, akkor oda a fényes egó. Mer akkor nem különleges csajok hanem csak a futószallagon a pua következő trófeái.

2022. dec. 9. 13:50
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

"eggyek lesztek"



Na, mikor jon a vegrehajto? :)



[link]



38F incel

2022. dec. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem félek tőlük, de kerülöm az ilyesmi "férfiakat", mert legtöbbször elképesztően ostoba és elképesztően szexista módon állnak hozzá a nőkhöz és a párkereséshez.

Mondjuk, lehet egy kicsit mégis félek, mert garantáltan nem mernék összezárva maradni egy ilyen alakkal, attól tartva, hogy kárt tesz bennem.

2022. dec. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Senki nem fel toluk, leginkabb kirohogjuk oket.
2022. dec. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudnak ők elcsábítani senkit aki nem fizetett hostess. Így nem ettől félünk, hanem hogy elmebeteg és nem kopik le.
2022. dec. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a b@romság még mindig létezik???
2022. dec. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Egy szavadat sem értem. XD
2022. dec. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem félek tőlük, csak nem bírom őket. Nem gondolom, hogy áldozatul esnék egy ilyennek, legalábbis annak a fajtának, amit nem bírok, mert azok pont azokat a viselkedéseket tanítják a férfiaknak, amiktől hidegrázást kapok, és 100%, hogy nem jövök össze olyan emberrel, aki így viselkedik (pl. ismeretlenül sérteget meg "negel" csak azért, mert XY szerint "minden nő olyan, hogy nem szereti a rendes srácokat, ezért legyél vele bunkó és sértegesd, mert akkor majd érdekelni fogod őt és beléd zúg"). A legtöbb ilyen tanács az összes nőt egy kalap alá veszi a buta, játszmázós p...ákkal és nagyon hímsoviniszta, nőgyűlölő és a nőket alacsonyabb rendűnek, butábbnak gondoló világnézeten alapul.
2022. dec. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%

Csábmester. XD


Nem félek tőlünk, szerintem senki sem, baromi nagy cringe emberek.

2022. dec. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
96%
A kérdésed valójában egy állítás azzal kapcsolatban, hogy a "csajok" félnek a puáktól. Ezt az orbitális ökörséget mégis honnan szedted?
2022. dec. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
94%

Egyszer próbált egy ilyen idióta felszedni, lendületből küldtem el. Soha nem lesz nyerő nálam olyan csökevény, aki köszönés nélkül azzal kezd, hogy mit kellene változtatnom magamon, hogy neki tetszek. Nem akartam tetszeni neki, és egyébként sem aszerint választom a stílusomat, vagy bármit, hogy az tetszen valakinek. Rajtam kívül.

Oltári szánalmasak ezek a viselkedésformák, amiket magukra vesznek. Egy minimálisan is önérzetes nőnél ez nem jön be.

2022. dec. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!