Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, volt már közületek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, volt már közületek valakinek nagyon csúnya párja? Mi volt az, amivel mégis meghódított titeket?

Figyelt kérdés

2017. szept. 24. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Az intelligenciájával és a stílusával
2017. szept. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%
Nem volt csúnya,de szerintem az átlagostól kicsit lejjebb volt. Nem a külső értékei miatt szerettem. Rengeteget voltunk együtt és nagyon sokat beszélgettünk, illetve nagyra értékeltem a belső tulajdonságait. Aztán persze vége lett, egyre inkább taszított, és a viselkedése is megváltozott. Aki azt mondja, csak a belső számí, hazudik. A vonzódás elengedhetetlen, hogy tetszen a párod, fel tudj nézni rá férfiként külső szempontok szerint is, azonban nem irányíthatjuk, kibe szeretünk bele.
2017. szept. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A saját szerelme senkinek sem csúnya, maximum utólag.

A platói szerelmem viszont valóban nem volt egy szépség, bár ezt akkor még nem láttam. Azért szerettem bele, mert mindig figyelmes volt, jó volt a humorérzéke, stb. Aztán rájöttem az igazságra, hogy őt nem érdekli senki amúgy. Most ezzel nem túlzok, a legjobb barátjával is csak 3 havonta találkozik, pedig egy városban laknak.

Nyilván mi sem jöttünk össze végül :DDD


21/L

2017. szept. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs. Tenyleg. Igazabol semmi jo nem jut eszembe.
2017. szept. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 akarkizoltan56 válasza:

jó volt az ágyban

és kedves,figyelmes volt

2017. szept. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!