Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Téged zavarna,ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged zavarna,ha a párod azért van veled,mert rámásztál, meghódítottad és közösségi oldalakon is csak azért kedveskedik néha, mert te állandóan azt teszed vele ?

Figyelt kérdés
Zavarna a tudat, hogy ha nem lettél volna állhatatos hódító, nem esett volna beléd ? És hogy te sokkal több energiát ölsz a kapcsolatba,illetve csak kb minden tizedik facebook-os udvarlási gesztusodra reagál ő is hasonló gesztussal ? A kérdést az ihlette, hogy van egy ilyen ismerősöm és nem értem, őt ezek hogyhogy nem zavarják.
2020. okt. 20. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
A közösségi oldalas nyalizás nem szempont, azt én se csinálnám és fordítva se szeretném. Viszont nem másznék rá és nem nyomuknék senkire, nekem ennyit nem érne, hogy valaki beérje velem.
2020. okt. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Attól függ fiú vagy, vagy lány. Ha lány lennék (az vagyok egyébként) , akkor nagyon zavarna, nem is csinálnék soha ilyesmit, de egy fiú csinálhat, de nem jó ha túlzásba viszi..
2020. okt. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lány egyébként. Valóban ritkább eset, hogy a lány udvarol a fiúnak.
2020. okt. 20. 19:57
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Hát azért vannak nyomulós nők, főleg aki senkinek nem kell, és nincs más lehetősége pasit szerezni.. Ismerek ilyet.. Elképesztően rá tud mászni a pasikra.
2020. okt. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem a közösségi oldalakon élem az életem, szóval én sem nyálaskodom ott, és a másiktól sem várom el. Az zavarna, ha úgy érezném, hogy már magában a kapcsolatban is sokkal több energiát fektetetek bele én.
2020. okt. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!