Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, számotokra milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, számotokra milyen mértékű probléma esetén kizáró ok ez? Van különbség ilyenkor abból a szempontból, hogy milyen típusú kapcsolatot kerestek? Más a mérce pl. a komoly és az alkalmi kapcsolathoz tartozó elvárások között?

Figyelt kérdés

Megosztó téma, ezért kérem, csak akkor írjatok, ha tudtok őszinték lenni. Sok különböző választ olvastam itt nőktől abban a témában, hogy mennyire fontos a pénisz mérete. Ezekből kiderül, hogy mennyire különbözőek vagytok, sokaknak fontos közületek ez a tényező, sokaknak viszont nem.

A két kérdésem nem is általánosságban erre vonatkozik, hanem az egyéni igényeitekre, álláspontotokra a témában.


1. Akinek fontos a mérettéma, az valószínűleg úgyis tisztában van a saját igényeivel. De azoknak, akiknek ez nem annyira lényeges, bizonyára nekik is van legalább egy minimális méret, amire azért szükségük van, és ami alatt már nem jönnének össze egy férfivel.

Szóval az a kérdés, hogy mi az a minimális méret, ami még nem lehet akadálya annak, hogy kapcsolatba kerülj valakivel?


2. A második kérdés a kapcsolat típusára vonatkozik. Más-e az elvárt minimum méret számotokra különböző típusú kapcsolatok esetén? Itt háromféle kapcsolatot különböztetek meg: stabil komoly párkapcsolat, állandó szeretői viszony, illetve egyéjszakás kaland. Különböznek-e a méretbeli minimum elvárásaitok különböző kapcsolatfajták esetén? Ha igen, akkor kérem, írjátok le mindegyiknél a beugró minimum méretet.


A kérdés csak nőknek szól, ha férfi vagy, és mégsem tudod megállni, hogy ne írj véleményt, akkor legalább jelezd külön, hogy nem női válaszról van szó.


Köszönöm minden kedves nőnek, ha részt vesznek ebben az igényfelmérésben, és őszintén válaszolnak a kérdéseimre.



2022. dec. 12. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs mi a minimális méret, még meghökkentően kicsivel nem találkoztam. 10cm alatt lehet talán a lélektani határ.
2022. dec. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szintén nem tudom mi a minimum. Nem szemmértékkel dönteném el, hanem az döntene, jó-e vele a szex, vagy sem.

Eddig egy férfival voltam csak együtt, ő túl méretes volt a számomra, bár saját bevallása szerint ezzel egyedül én voltam így, pedig voltak már nők az életében, ő átlagosnak tartotta magát, szerintem kb 16 cm lehetett. Szóval, ebből kiindulva számomra egyértelműen a kisebb lenne a jobb. Ugyanakkor tapasztalat híján, fogalmam sincs, mi a pontos méret, amire igényem lenne.

Mivel a párkapcsolat és a szex kapcsolat egyik alappíllére a jó szex, így ezeknél egyforma lenne az igényem.

Mivel erősen átlag alatti az intim méretem, ezért az egy éjszakás eleve ki van zárva nálam. Szinte esélytelen, hogy egy random szex, egy random férfivel jó legyen nekem.

2022. dec. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

12-13 alatt nekem eddig már nincs jó tapasztalatom.

Szóval én ezt mondanám határnak.

De ez úgyis mindenkinek más lesz.

2022. dec. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mi a minimum. Nyilván nem állok ott egy vonalzóval és ha x cm akkor mehet is a fenébe. Ez érzésre megy, jó-e vele vay nem. De én kb azt mondanám, saccra olyan 13 cm szerintem nekem már oké. Kapcsolat típusa nálam csak komoly lehet, nem megyek bele sem egyéjszakásokba sem lazákba.
2022. dec. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs, mennyi a minimum, sosem érdekelt, hány centis az aktuális partnerem. Volt olyan, akinek túl nagy volt, volt olyan, akinek hasznos görbület volt benne, vagy szimplán marha vastag volt, és olyan is volt, akinek nem volt elég nagy és hiába próbáltuk mind ketten (1± éves kapcsolat), nem működött, de sosem méricskéltem, valakivel vagy jó volt a szex, vagy nem, és ha nem, akkor az azért is volt, mert nem tudta számomra megfelelő módon használni, ettől mással még működhetett neki
2022. dec. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

15 centivel még pont jó, alatta nem az igazi. Inkább az intenzitás számít. Ha jó erősen, gyorsan meg tud dugni és jó az előjáték, szeret nyalni, akkor jó lesz bármilyen kapcsolatra. Nincs különbség a minimum méretben.

Én nem mennék bele egyéjszakásba, eddig nem is volt, de nyilván ilyen esetben nem kérdezném meg előre, tehát bármi jöhet. A másik kettőnél tartós csak azzal maradna, ha tényleg élvezetes a szex is.

2022. dec. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
A nők kb 2/3-ának nincs hüvelyi orgazmusa. Így nem mondom, hogy kb mindegy, egyáltalán érzi-e, mekkora, mert nyilván érzi, de nem ezen fog múlni a boldogsága meg a jó szexuális életük.
2022. dec. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Más-e az elvárt minimum méret számotokra különböző típusú kapcsolatok esetén? Itt háromféle kapcsolatot különböztetek meg: stabil komoly párkapcsolat, állandó szeretői viszony, illetve egyéjszakás kaland."


Nálam csak a stabil, komoly kapcsolat jön szóba. A másik kettő sosem volt és nem is tartok ilyenre igényt. A szexualitást is stabil, komoly kapcsolatban tudom elképzelni, és mire oda eljutunk már sokkal mélyebb a kapcsolatunk, minthogy érdekeljen a pénisze mérete. Nincs minimális méret, nem vagyok aszexuális, de nem ilyen központi téma a szexualitás az életemben. Arról nem is beszélve, hogy ahogy írták is, nem csak a pénisz az egyetlen dolog, amivel örömet lehet szerezni. Sőt (ez nyilván egyénfüggő), de sokkal jobb technikák is vannak a szegényesebb fantáziával bíró férfiak által elképzelt kihúzom-betolom dolognál.

2022. dec. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmam sincs hogy hány cm mekkora a gyakorlatban, eddig soha nem méregettem vonalzóval a partnereimet.

A túl nagy méret szakítóok mert folyton fájdalmat okoz, ezzel még egyszer nem vagyok hajlandó szenvedni.

A túl kicsi nekem mindegy amúgy, ígyse-úgyse lesz attól orgazmusom mindegy milyen méret.

Csak stabil párkapcsolatban szexelek, a többi nekem irreleváns.

2022. dec. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!