Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők többsége valóban az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők többsége valóban az ilyen menő helyes pasikat akarják vagy csak én érzem ezt így?

Figyelt kérdés
Átlagos pocakos 35 éves férfi vagyok. Nem vagyok kövér de nem is vagyok az a szuper helyes pasi. 175 cm vagyok és most voltam egy buliban és megismerkedtem, beszélgettem egy tényleg csinos vonzó nővel, nyilván esélyem nem volt nála, de azért jól elbeszélgettünk. A csaj panaszkodott nekem, végülis elsírza a lelkét nekem. Elég jó táncos, salsa táncos és mesélte hogy megismerkedett a tánc órán egy nagyon vonzó helyes pasival le is feküdtek, elég gyorsan oda is adta magát és utána eltűnt és lényegében rajtam sírta el a bánatát. Persze nekem esélyt nyilván nem adna...
2022. dec. 17. 01:24
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
21%
Hat igen, csak a gond hogy gyorsan odaadjak magukat…
2022. dec. 17. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
83%

"Persze nekem esélyt nyilván nem adna..."


Miért kéne?

2022. dec. 17. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
75%
Pocakos az fogyjon le vagy ne akarjon táncos lànnyal.
2022. dec. 17. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
35%
Én a sztori felénél felálltam volna és leléptem volna. Vagy közöltem volna vele hogy nincs ingyenes pszichológusi szakrendelés szóval vagy virítja a lóvét vagy lerendezhetitek másképpen is.
2022. dec. 17. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
67%

Nem kotelezo zabalni meg hasat noveszteni.

Nincs megtiltva senkinek,h edzzen szabadidejeben.

Szerencsere a genetikai selejtek kiszorulnak az utodnemzesbol!!

2022. dec. 17. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Nem csak a felszínesek. Keresik az ideált.
2022. dec. 17. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
36%

"le is feküdtek, elég gyorsan oda is adta magát és utána eltűnt és lényegében rajtam sírta el a bánatát."

Azt azért jó, ha tudod, hogy nők szexről csak olyanokkal beszélnek, akik érintettek a dologban. Tehát de, te egy lehetséges jelölt vagy, különben nem beszélt volna veled a szexuális életéről.

2022. dec. 17. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
81%
Mert, te eselyt adsz duci, pocakos nőnek?
2022. dec. 17. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
82%
7, hat ez egy hatalmas nagy hülyeség 😂 üdv, egy no
2022. dec. 17. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
19%
9: Én is nő vagyok.:)
2022. dec. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!