Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Járatok már úgy, hogy a randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járatok már úgy, hogy a randi partner nem úgy nézett ki a valóságban, mint élőben?

Figyelt kérdés
Megmondtátok neki, vagy mivel utasítottátok el?
2022. dec. 18. 11:31
1 2 3 4 5
 1/47 A kérdező kommentje:

*képeken

Elírás

2022. dec. 18. 11:31
 2/47 anonim ***** válasza:
96%

Én megmondtam neki, majd elköszöntem.


Nem arról van szó, ha picit más, elvégre egy képen lehet a legjobb beállítást hozni de a csaj konkrétan felismerhetetlen volt, és kövezzetek meg de +20 kiló is mint a kitudja mikor képein..

2022. dec. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
93%

A csaj eszmeletlen dagadt volt. (Bocs de ezt nem lehet szépíteni.)

Ráadásul vagy 185 centi mellé, erről sem esett szó.

2022. dec. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
87%
Hát olyasmik voltak csak inkább, hogy a kép jóval régebbi volt és az egyén attól jó 5-6 évvel idősebb volt, meg olyan aki agyonszerkesztette, agyonjavította a képeit (középsúlyos önértékelési gondok miatt). Az első a rosszabb, mert még a korosztályt sem sikerült igazán eltalálni (kései húszas helyett a harmincas évek közepe, úgy hogy én még éppen csak 20 voltam - nem jó előjel)
2022. dec. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
88%
Több is hasonlóan ugyan abba a hibába esett. Küldtek egy több éves fotót amin még normális súlyhatárban voltak 65-75 kg kb. Naívan elmentem a meghívásra és erre megjelent egy 90-100 kg-os disznó. És ez két különböző esetnél is volt. Ott hagytam.
2022. dec. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
93%
Jah ja 175cm 70kg helyett 100kg simàn lehetett....
2022. dec. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
92%

Életem legviccesebb randija volt. :D

Eleve nem akartam vele találkozni, és ezt meg is mondtam neki. De mintha a falnak beszéltem volna. Erre felhív az anyja telefonon, hogy a lánya egész nap arra fog várni, hogy találkozzak vele. Jó, ekkor már úgy voltam vele, hogy poénnak jó lesz, úgysem lesz ebből kapcsolat. Hát... a megbeszélt helyen ott voltam, de sehol nem láttam őt. Volt ott egy nő, aki KICSIT hasonlított rá. Igen, kiderült, hogy a képe már több éves volt, tök más frizurája van azóta, és nem akarok gonosz lenni, de 25 évesen simán kinézett 40-nek. Mint kierült, eleve esélytelen lett volna összejönnünk, mert ő pár hónap múlva Németországba költözik, nekem meg eszem ágában nem lenne odamenni. Nem akarom túlragozni, a randi első harmada arról szólt, hogy engem becsmérelt a munkám miatt, a második része arról szólt, hogy azt ecsetelte, őt mikor kik, és hogyan dugták meg, és miután megtudta, hogy én nem túlzottan vagyok oda a véres műtőorvosi dolgokért, a harmadik része a "randinak" pedig arról szólz, hogy részletesen elmesélte minden addigi sérülését és műtétjét. Majd megkért, hogy jelöljem be Fb-n. Soha nem jelölt vissza, és talán jobb is így.

2022. dec. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
100%

Fiú: 30 kiló plusz volt rajta, 4-5 éves képei voltak fent. A randit letoltam vele, hátha jófej, de nagyon nem jött be. Még aznap este megkérdezte, hogy éreztem magam és megmondtam, hogy nem ugyanúgy néz ki és engem ez kiábrándított, nem lesz több tali.


Lány: képeken gyönyörű, élőben meg sem ismertem, elmentem mellette. A képen sok smink volt rajta, élőben nem, csúnyácska volt, meg büdös is (izzadt). Egyikünk sem akart folytatást, nem kerestük egymást.

2022. dec. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
93%
Nekem ilyen nem volt, de én illedelmesen elköszönnék ilyen helyzetben és ennyi. Ha megkérdezné miért megmondanám és kész.
2022. dec. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A fényképen 10 évvel fiatalabb, 10 kilóval könnyebb volt, mint a valóságban, ráadásul még 10 centit le is hazudott a magasságából is. Igen rövid volt a randi.
2022. dec. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!