Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ez rendben van?

Figyelt kérdés

Akárhányszor írnak rám férfiak, mindig igyekszem tartalmasan válaszolni. Visszakérdezni.


De egy-egy monológ után, vagy azt kapom hogy "értem" vagy ami ennél is szánalmasabb hogy "jep" vagy válasz nélkül hagyás... miközben ők kezdeményezik az ismerkedést.


Aztán a másik eset, van egy alkalmi szexpartner. Fel-felbukkan, amikor kedvem és időm tartja elmegyek vele. Én magamtól nem írok rá, így pár héttel később ő érdeklődik. Hogy vagyok, miújság, sokat gondolok rád stb. Amikkel nem megy sokra az ember, formalitás. Személyesen szívesen beszélgetek, de sokszor válasz nélkül hagyom...és ezt még fel is hántorgatja nekem.


Egyszóval, nem értem férfiak...ha tartalmasan válaszolnak, akkor azért reked meg a kommunikáció. Ha meg nem, akkor én vagyok a rossz amiért nem válaszolok.


Miért van ez? 😀



2022. szept. 7. 10:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj egy IQ tesztet és fotózd be az eredményt. Kiváncsi vagyok
2022. szept. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem

1. El kellene fogadni, hogy nem mindenkivel tudsz elbeszélgetni, és a többséggel nagyban különbözhet az értékrended, világnézeted.

2. Ebből következik, hogy tudatosan keress párt, akivel nincs meg az összhang, azt ne erőltesd, inkább keress olyat, akivel gördülékenyen, természetesen mennek a dolgok

Ha magaddal rendbe vagy, tudod, hogy mit szeretnél, akkor párkeresénél ne az összes embert próbald megfejteni, hanem arra fókuszálj, hogy te mire vágysz és ki az akivel összeilletek.

De én mindig is komoly kapcsolatot szerettem volna, nem tudom a laza ismerkedést és szexkapcsolatot keresőknél mi jön be és mi nem.

2022. szept. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak mindenki más. Valakivel pont te jót tudsz beszélgetni, mással nem. Olyan is van, akivel jót tudnál lehet élőben beszélgetni, csak a csetelés nem megy. Csetelés meg egyébként is olyan, hogy komolytalan... Most lehet, a másik épp a vécén ül vagy a buszon vagy azért nem ír csak fél óra múlva, mert a fogorvosnál. Te meg a vonal másik végén valami irdatlan drámát képzelsz bele. Nagyon könnyű ezeken félresiklani. Ugyanakkor nagy addiktív, hogy írt-e már, mit ír, nem marad-e le valamiről, ha ír... És a másikat máris kritizálod, elvárásokkal bombázod (legyen folyton kreatív és adjon izgalmat) és kezded a jó dolgai helyett máris a hiányával meghatározni.
2022. szept. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nagyon primitív férfiak körében foroghatsz.


Akivel nem tudsz jót beszélgetni az eleve

- nem intelligens

- nem való hozzád.


Intelligens férfi nem írkál úgy, ahogyan leírtad.

2022. szept. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem abból ered, hogy férfiak. Valaki egyszerűen képtelen reagálni egy szövegre, ha nincsenek benne kérdések. Én hasonlókat tapasztaltam férfiként. Már eleve azt sem tudhatom, hogy írjak-e 3 sornál többet, hiszen lehet, hogy azzal már túl sok leszek neki.

Ha valaki látványosan rövidebb válaszokat ír, akkor őt elengedem. Vagy nem érdeklem vagy képtelen úgy kommunikálni, ahogy én szeretném.


Amit szexpartneről írtál, az vicces. Rád ír, mert nyilván el szeretne vinni egy másik körre, te meg azt hiszed, hogy beszélgetni szeretne veled. Itt te nem tudsz jól kommunikálni.

2022. szept. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az azért ugye megvan, hogy két elég különböző kategória a rendszeres dugópajti, meg a rendes ismerkedés?
2022. szept. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1-1 dugásra jó lennél, de annyira nem nézel ki jól, hogy többre is tartsanak. Vagy állj le rondábbakkal, akiknél már van értéked vagy törődj bele.
2022. szept. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Megvan, hogy ez teljesen különböző esetek sokasága?

Mások a fiúk.

2022. szept. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!