Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 40 körüli férfiak! Csak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 körüli férfiak! Csak egy kamu szöveg, hogy el tudnátok képzelni egy huszonévest komoly kapcsolatra vagy tényleg van ilyen? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Tényleg létezik ilyen, hogy egy huszonéves nőt el tudtok képzelni komoly kapcsolatra, ha a kortársainál komolyabb/érettebb felfogású pl? Szerintem ez egy kamu duma lehet és valójában csak a szexre pályáznak. Voltatok már ilyen helyzetben?

2022. dec. 20. 21:26
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
22%
Jajj már, mi az hogy gondolkodásbeli különbség? 35 vagyok és 22 a barátnőm. Tökre fiatalos, energikus. Nem kellene egy korombeli leélt nő. Főleg a nőknél jelentkezik ilyen kapuzárási pánik.
2022. dec. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
27%

Csak a magam neveben tudok nyilatkozni.


Igen, el tudok kepzelni huszonevest komoly kapcsolatra. Imadnam, a tenyeremen hordoznam es eszembe se jutna se becsapni se megcsalni.

40+ f

2022. dec. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
74%

38 vagyok, és el tudnék képzelni egy 24 évest mondjuk..


De ez mind attól függ, hogy a nő milyen, és milyen életre vágyik, mik az elképzelései, céljai...

2022. dec. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 mikeXxX ***** válasza:
75%
Szerintem a legtöbb ember csak egy kufircolást látja benne nagyon nagyon èrettnek kène lennie agyilag hogy komolyabbat lássak(ès lássanak) benne ès ezt úgy mondom hogy sok sok èvet tagadhatok simán ! 43f
2022. dec. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
40%

Érdekes válaszok vannak.


38 évesen nekem volt 5 diplomám, egy PhD abszolutóriumom, egy kibontakozóban lévő nemzetközi menedzser karrierem több milliós fizetéssel, két elég jó autóm, egy lakásom, és persze gyerekeim a korábbi házasságomból.


Nem az, hogy ne tetszettek volna a fiatalok, de annyira más szituáció, amikor egy 38 éves férfinak már van egy kialakult élete, többnyire gyerekei, karrierje, hogy ez valami teljesen más, mint egy 25 éves fiatal nő. A 13 év korkülönbség ekkor még nem annyira vészes, de a teljesen más életszakasz már igen.


Az megint más kérdés, amikor a férfi lesz 55 éves, a nő meg 40-42 éves virgonc kanca, az ismét egy más szituáció. A várható 25-30 év özvegységről nem is beszélve.

2022. dec. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
77%
A parom 51, en 29 eves vagyok. Ő ugy keresett part, hogy volt egy komoly kriteriumrendszere, kozte volt az is, hogy fiatal nore vagyott, aki tud meg neki szulni. Bennem talalta meg, amit keresett. Elso latasra tudta, hogy "jo leszek" neki, de mondta is, hogy ne varjam tőle azt a nagy langolo szerelmet, mert o mar nem olyan heves. Masfel ev telt el es elmondasa szerint nem hitte volna, hogy valaha fog igy szeretni egy not. Eskuvot tervezunk es gyerekeket, szoval nem igaz, hogy egy idosebb ferfi nem tud komolyan venni egy fiatal not.
2022. dec. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
82%
Huszonéves korom második szakaszában vagyok (még nem a végén) 10 évvel idősebb férfival randiztam és komolyabb, érettebb vagyok mint ő. Az derült ki, hogy ő még kapcsolatra és elkotelezodesre alkalmatlan, családja, gyerekei nincsenek, nem is volt… csak karrierje
2022. dec. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
75%
27. Válaszadó vagyok. Az a legszebb az egészben, hogy soha nem akartam ennyivel idősebb pasival kezdeni, csak így hozta az élet és most oda meg vissza vagyok azért amilyen a kora miatt, hogy lényegében egy érett férfi, mindene megvan, de sajnos úgy tűnik hogy belül lelkileg/erzelmileg még nem az és nekem az is fontos.
2022. dec. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
52%
28-as akkor csak a pénze kell neked?
2022. dec. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
61%
Igen, azért írtam, hogy nekem nem elég amit nyújtani tud érzelmileg, mert csak a pénze kell:))) hogyha a szaros pénze kellene csak, vele lennék, nem érdekelne ő, mint ember… a lepontozók meg bekaphatják
2022. dec. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!