Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki a saját szintjénél jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki a saját szintjénél jobb nőt szeretne magának az menthetetlen? Sportos életmód segítene ezen?

Figyelt kérdés
Nem mindenki azért akar jobb nőt a saját szintjénél, mert villogni akar, hanem a vonzalom nem egyenesen arányos a saját kinézettel. Lehet azt mondani, hogy vonzódj ezekhez, azokhoz, de nem mindenki képes erre. Undorodni senki nem akar a másiktól.
2022. dec. 21. 10:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Fogyj le vagy egyedül döglesz meg Shrek.
2022. dec. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
Koszmópolitan.
2022. dec. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
98%
És egy nálad jobb nő miért vonzódna hozzád? Ő sem akar ám undorodni.
2022. dec. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de egy jobb nő sem szeretne undorodni. Ez ennyore egyszeru.
2022. dec. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva szerintem menthetetlen. Nyilván ha csak annyiról van szó, hogy csúnyaként szép nőre vágyik, az morálisan nem kifogásolható, nincs vele probléma. Ha viszont szidja a szépeket, amiért nem állnak le vele, az duplán ostoba.
2022. dec. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
62%

Már megint te vagy az?? Aki a magánál "jobb fajta" és "sovány" nőkre áhítozik? 😂😂😂

Nem akarlak elkeseríteni de barátkozz meg az örök kézimunka önpárkapcsolat gondolatával nyugodtan.

2022. dec. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Amennyi időt töltesz ezeknek a kérdések kiírásával, fordíthatnád kondizásra is.
2022. dec. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
32%

6 os


Az én voltam aki a “jobb fajta” szöveget használta.

2022. dec. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
66%
Attól hogy netán elkezdesz sportolni még nem fogsz jól kinézni. Egy sima naturál hobbigyúrós éveket edz, diétázik egy kicsit jobb külsőért. Rengeteg melót kell beletenni azért a kevés eredményért amit el lehet érni. Ha tizenévesen nem alapoztad meg a sportos fizikumodat akkor olyan nagy csodákat már ne várj magadtól. Ha megszakadsz se fogsz még csak hasonlóan sem kinézni mint azok a csávók a Men's health címlapján. Egy jobb kiállást elérhetsz, tónusosabb izomzatot, jobb alakot és ennyi. De ettől még nem lesz jó nőd mert azokat elviszik a jó pasik,törődj bele.
2022. dec. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Életem egyik legjobb döntése volt, hogy külföldön a nem létező, hanyatló Németországba januártól dolgozni fogok és úgy tervezem ott is maradok. Ott legalább nincs ennyi besavanyodott negatív pöcs, mint ti. Felrakok kérdést ilyen tipikus balkáni proli válaszokat kapok. Ebből elég volt irány a nyugat ti meg savanyodjatok tovább ebben az élhetetlen balkáni posványban! Itt lezártam!

Auf Wiedersehen!

2022. dec. 21. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!