Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kollègàm is idősebb is, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kollègàm is idősebb is, de menthetetlenül beleszerettem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
12 èvvel idősebb, ès kollègàm is, egyszerűen nem tudok mit tenni, beleszerettem... Mèg viszonylag frissek az èrzèsek, tehàt Ő mèg nem tudja. Nem tudom, hogy el merjem-e mondani neki, nagyon nem vagyok jó a flörtölèsekben, ismerkedèsekben. Mit tegyek?

2018. ápr. 14. 07:17
 1/7 anonim ***** válasza:
45%

Keltsd fel az érdeklődését. Legyél a közelében, mosolyogj rá. Ha tetszel neki, akkor lépni fog. Ha erre nem lép, mert pl félénk akkor érintsd meg. Hívd el kávézni.


De semmiképpen se mond el neki. Ha nem tetszel nemi, akkor kínos lesz minskettőtöknek, ha pedig tetszel neki, akkor nem lehet egy ilyen vallomással mit kezdeni. Mit mondjon? Hogy, "jajj de jó, akkor menjünk randizni? Vagy akkor járunk?

2018. ápr. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Keltsd fel az érdeklődését. Legyél a közelében, mosolyogj rá. Ha tetszel neki, akkor lépni fog. Ha erre nem lép, mert pl félénk akkor érintsd meg. Hívd el kávézni.


De semmiképpen se mond el neki. Ha nem tetszel neki, akkor kínos lesz minskettőtöknek, ha pedig tetszel neki, akkor nem lehet egy ilyen vallomással mit kezdeni. Mit mondjon? Hogy, "jajj de jó, akkor menjünk randizni?" Vagy "akkor járunk?"


Szóval ismerkedni kell. Akkor fogod azt is látni, hogy ő is vonzódik-e hozzád?


Egyébként eleve túl nagy a korkülönbség, valószínű más az érdeklődési körötök, céljaitok, stb. A kollegális viszony önmagában nem probléma, de a korkülönbség miatt ez rosszindulató pletykák táptalaja lesz.


Ha négis szeretnéd, akkor ne vallomast tegyél, hanem közeledj felé.

2018. ápr. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Te hány éves vagy? Hányadik férfi lenne az életedben? Merő véletlenségből nem nős, családos az a kollégád?

Biztosan szerelem az, amit érzel, nem szexuális vonzódás, izgalom?

Ezeket tisztázd magadban, mielőtt bármit lépsz.

Ha nem foglalt a kollégád, és a munkahely nem valami olyan, ami az életcélod eléréséhez szükséges, akkor nyugodtan mutasd ki a vonzódásodat: mosolyogj rá, beszélgess vele, ebédidőben kérdezd meg, nem bánja-e, ha vele mész, stb. Amikor együtt vagytok, beszéltesd, érdeklődj iránta, és mesélj magadról is. Hamar rá fog jönni, mi a helyzet. Nagyot nem veszíthetsz, ha valami rosszul alakulna, és rosszul éreznéd magad a helyzetben, legfeljebb keresel másik munkahelyet.

2018. ápr. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk te 50 vagy ő 62, és nem tudod mit kell tenned?
2018. ápr. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segìtsèget!

Igen, a lènyeg lemaradt. Ő 37 èves èn pedig 25. Igazàból engem nem zavar a korkülönbsèg, szerintem 12 èv talàn belefèr mèg. Nincs csalàdja, egyedülàlló, gyerekei sincsenek, tehàt ezen a tèren minden rendben van!

2018. ápr. 15. 00:21
 6/7 A kérdező kommentje:
Én szeptember óta szingli vagyok, egy 8 èves kapcsolatom volt.
2018. ápr. 15. 00:30
 7/7 anonim ***** válasza:
12 év az nem nagy korkülönbség, ha a pasas nem nős, akkor próbálj sokat beszélgetni vele, hogy kiderüljön,hogyan érez irántad.Ha nős, próbáld elfelejteni, tudom, nehéz, nálam az ilyen két évig szokott tartani, addig marad a kibeszélés a barátnőkkel, hogy megkönnyebbüljön az ember lelke.
2018. ápr. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!