Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a barátaim se próbálnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátaim se próbálnak engem senkivel összehozni, akkor szerintük is menthetetlen vagyok?

Figyelt kérdés

Még soha nem volt barátnöm, 28 vagyok. A barátaim is tudják ezt, sokan a középiskola óta ismernek. Van köztük több csaj akik nagy randiguruk. A társaság többi barátnö nélküli tagjának sorban szervezik a csajokat, randikat évek óta. A többiek is intézik a helyzeteket. Pl meghívnak a társaságba csajokat akit xy havernak szánnak. Legutóbb felhívták az egyik havert, hogy ott van a társaságban egy csinos táncoslány aki hozzá illene és menjen oda.

Engem még soha nem próbáltak senkivel összehozni. Pedig tudják hogy vágynék rá, hogy legyen egy párom. Ök is menthetetlennek tartanak vajon?


2021. febr. 26. 09:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Hat lehet hogy az említett csajnak nem vagy az esete. Keress te magadnak, hozzad valót.
2021. febr. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem muci. Csak nem baratok, megesik🤷 foleg ugy, higy a hatad mogott meg megy a biznisz. Ezek csak haverok.


Nekem is volt ilyen korom. Osszehoztam egy part, akik lassan osszehazasodnak, ok soha senkit nem mutattak be, pedig tudtak volna.

2021. febr. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

Nem feltétlenül találnak menthetetlennek, csak nem ismernek olyan nőt, aki hozzád illene. Nekem is vannak ötleteim, hogy kit kivel lehetne összehozni, és van pl. egy nagyon rendes, jófej srác, aki viszont alacsony, és az összes barátnőm kijelentette, hogy neki magánál magasabb srác kell (pedig szerintem személyiségre ő a "legjobb" jelölt a baráti társaságból).


Helyette mindenki érdeklődik az egyik 190+ cm-es srác iránt (nyilván nem ismerik egymást, max. egyszer-kétszer kirándulni voltunk együtt), aki meleg, de csak nekem mondta titokban. Alig bírok mit kitalálni, hogy miért nem javaslom, hogy valaki ráhajtson a srácra.

2021. febr. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Akkor szerveznek ilyet, ha szerintuk lenne eselyetek egymasnal. Eloszor is ugy megy, hogy mindket felt beavatjak, hogy XY tetszik-e neked? Ha toled ilyet nem kerdeznek, akkor valoszinuleg 0 csaj erdeklodik irantad. Zart, megkozelithetetlen embernek megis ki szervezzen bulit? Tuti bukta.
2021. febr. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
29%

szerintem meg önzetlennek kéne lennie. Szóval ha lenne esélye nála, ha nem, mutassák be, mert a barátai és segítsenek neki, legalább ennyivel.


Nekem pl volt olyan időszakom, hogy nem volt munkám. Nemhogy segítettek volna, ha látnak egy állást, még le is húztak, hogy "te ehhez nem értesz, ez nem jó" stb


nem ugyanaz, de hasonló.

2021. febr. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%

Attól még, hogy barátaid nem vádhatod el tőlük, hogy szervezzenek be neked valakit. Nem tartoznak felelőséggel a szerelmi életeddel kapcsolatban.

Neked kell tenni érte, hogy összejöjjenek a dolgok.

A többieknek meg biztos azért mutatnak be, mert úgy gondolják, hogy az adott csaj ahhoz a sráchoz illik.

De ha neked ez ennyire fontos megkérheted őket, hogy esetleg neked is mutassanak be valakit.

2021. febr. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%

Engem se akartak soha összehozni senkivel, nah jó, ilyen 12-14 évesen néha beszóltak, hogy ott az a csaj, tök jó lenne neked, de ennyi... :D


Más se hiányzott volna, mint hogy valakik randig szervezgessenek nekem...

2021. febr. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Sajnos lehetsèges ez is, hogy reménytelennek tartják a helyzeted. Magadnak intézd el :(
2021. febr. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%

Hiaba vagyok lepontozva.a szandeknak ott kene lennie, hogy "figyelj, bemutatlak xy nak".


Nem azt mondom, hogy a haverjai hozzak ossze csajjal, mert maganak is tudni kene talalni.



De a szandek a segitsegnyujtasra... Az hianyzik. Pontozzal😽

2021. febr. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%

#9 De, ha a csaj kijelentette, hogy nem akar vele találkozni, akkor mit csinálsz? Főleg, ha te is azt érzed, hogy nem lenne nekik jó, ha összejönnének? A csaj is a barátod általában, neki sem akarsz rosszat.


Ez olyan, minthogy van olyan barátnőm, aki keresett munkát és szívesen beajánlottam a munkahelyemen, mert tudom, hogy bele fog tanulni.

Viszont volt barátnőm, aki tudom, hogy nem felel meg a munkára (és nem kicsit, hanem teljesen el lenne veszve). Őt nem fogom odaküldeni a főnökömnek, hogy ő mondja meg neki, hogy nincs esélye. Ettől még támogatom, végighallgatom, ha van valami problémája és segítek neki, ha tudok. De nem szívatom meg őt és a főnökömet is azzal, hogy szerzek nekik egy kellemetlen emléket.

2021. febr. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!