Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők kizáró ok ha a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők kizáró ok ha a férfi pocakos és nem tudja leadni?

Figyelt kérdés
Annyira rossz gének a betegségei. Hogy belátható időn belül (pár év) nem tud megszabadulni a feleslegtől.
2022. dec. 24. 09:22
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
94%

Igen, kizáró ok.

A betegség pedig nem kifogás. Sajnos sokan beveszik, és akkor még el is érik, hogy az alapvetően normális embernek égjen az arca, hogy milyen faragatlan volt, hogy mert rosszat gondolni, mikor szegényke csak azért egy zsírpacni, mert "beteg", és semmilyen szinten nem tehet róla.

2022. dec. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
25%
Pocakos férfi csinos, határozott nőt támogatna hosszútávon, ha kigúnyolna Őt! Ez nem vicc, komoly
2022. dec. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint eléggé kizáró ok. Sajnos nem könnyű megfelelni... 35 F
2022. dec. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

23

Ahogy a nőknek sem konnyu megfelelnina férfi elvárásoknak

2022. dec. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
24 Tényleg nem könnyű Nekik. De ezt ki tagadta?
2022. dec. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
78%

Én ezt nem hiszem el, ahol van kalória deficit és intenzív mozgás, sport, ott kizárt dolog, hogy valaki hízik és nem fogy.

Azt elfogadom, hogy lassabban, vagy nem az ideális testrészen indul meg de, hogy ne induljon be, az megcáfolja a négy elemiben tanultakat.

Kérdező, tedd a szívedre a kezed így látatlanban, s írd már ide ki, hogy a héten összesen mennyi felülést csináltál?!? Oké, az lehet nem éppen fogyaszt, de feszesíti a hasfalat...

2022. dec. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Nekem a jelentős túlsúly mindig kizáró ok volt, a "pocak", meg mackós testalkat meg sajnos azóta lett az, mióta volt olyan párkapcsolatom, amiben a párom ismerkedéskor mackós testalkat volt, de nem, hogy nem adta le az évek során, hanem még hízott 30 kilót a több mint 10 év alatt, amíg együtt voltunk, (a hasára kifejezetten sokat) amivel - akármennyire is szerettem - számomra megszűnt fizikailag vonzónak lenni, plusz nyilván aggódtam az egészsége miatt is.


Én soha senkinek nem szeretném az érzéseit azzal megbántani egy párkapcsolatban azzal, hogy szóvá teszem a súlyfeleslegét, és nem akarom folyton azzal piszkálni, hogy megpróbálom mértékletességre ösztönözni evés terén, és több testmozgásra rábírni, ha neki erre önmagától nincsen igénye, vagy lelki ereje, önkontrollja, arra meg főleg nem lennék képes, hogy a lelkébe gázoljak azzal, hogy őszintén megmondom, hogy számomra X kg túlsúllyal már megszűnt szexuálisan vonzónak lenni.


Ezért érzem jobbnak így azóta, hogy már ismerkedéskor is szempont, hogy a férfinak is fontos legyen a saját egészsége és fizikai vonzereje, és legyen annyi önkontrollja, hogy normál tartományban tartsa a testsúlyát, ahogy én is.


Sok embernél amúgy szerintem lelki háttere is van az egészségtelen táplálkozáson és a mozgásszegény életmódon kívül, amivel érdemes lenne foglalkoznia annak, aki ilyen helyzetben van, és tényleg fogyni akar.

2022. dec. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!