Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miket és hogyan szoktál kérdezni, ahhoz, hogy képet kapj a másik ember értékrendjéről?

Figyelt kérdés

Pl eléggé direkt kérdés kéne az, hogy : "Te hűséges típus vagy? "

Hogyan szoktad felvetni a témákat?


2022. dec. 27. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így azért nem jó mert ez egy eldöntendő kérdés. Könnyebb ezt behazudni. Ellenben, hogy ha megkérdezed szerinte hogy néz ki egy normális ismerkedés folyamata akkor ki kell fejtenie mit gondol.
2022. dec. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Úgy ahogy az 1-es írja.

Eldöntendő kérdést nem teszünk fel vagy te úgy ismerkedsz, ahogyan vallatsz másokat? Vallatásban még elmegy, meg a katonaságnál, de engem a hideg ráz, ha ilyen kérdésekkel soroznak engem.

Te hűséges típus vagy? --> Mit gondolsz a hűségről egy párkapcsolatban?

Valószínűleg kiderül a válaszból, hogy hűséges-e vagy sem, meg aztán mondhat bármit erre.. Lehet eddig minden párjával hűséges volt, de téged meg megcsal majd 6 év múlva.. Ezek olyan hülye kérdések.

24F

2022. dec. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

Az elején mindenki el tudja játszani egy ideig, amit akar. Jól/Rosszul.

Én valaki normál élethelyzetekbeli önkéntelen természetes reakcióiból többet tudok leszűrni.

Meg aki színészkedik az előbb-utóbb ellent fog mondani saját korábbi kijelentésének. Nem banális kis dolgokra gondolok, hogy most szereti-e a csoki fagyit vagy nem. Bár az us mutat valamit.

2022. dec. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Bármiről is meg akarnám tudni a másik gondolkodását, csakis beszélgetésen keresztül, nem direkt kérdésekkel.
2022. dec. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
AZ ilyen direkt kérdésekkel nem sokra mész. Hazudnak az emberek vagy azt mondják, amilyennek hinni szeretnék magukat.
2022. dec. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!