Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Utazni, világot látni jót...

Utazni, világot látni jót tesz az ember értékrendjével?

Figyelt kérdés

Ez az év eléggé lehangoló, depressziós volt számomra, pár dologban amit elkezdtem felsültem.


Mindig is elszerettem volna utazni 1-2 egzotikus helyre, szerintetek jót tenne a lelkivilágommal?



2022. nov. 9. 10:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha magyaroschan teszed, akkor nem. Sajnos gyakorta tapasztalom, hogy nyaralós utazásokon sem engedik el magukat sokan. Egy hete heverünk a tengerparton, de a villáskulcs még mindig a kezében.

Úgy egyébként feltétlenül érdemes elmenni mindenfelé, megismerni másfajta embereket, világot. Vágj bele bátran, ha teheted. Itthon is rengeteg csoda van, csak nyitott szem és szív kell hozzá. És milliónyi hely szerte ezen a sártekén, ami felfedezésre érdemes.

2022. nov. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%

Ezek nélkül élni sem érdemes, mert minek élsz, ha semmit sem látsz életed során a nagyvilágból??

Akiknek az élete úgy telik el, hogy a lakóhelyüktől nem mentek még messzebb mint a munkahelyük vagy a teszkó, azok csak "emberi lénynek látszódó "rabszolgák" vagy biorobotok".


Én pl. minden évben 4-5 alkalommal elutazom valamerre. Ráadásul a fapadosok világában ehhez még tehetősnek sem kell lenned.

2022. nov. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
jah, nem, isten ments, hogy itthon :D Főleg Ázsia felé kacsintgatok.
2022. nov. 9. 10:49
 4/17 A kérdező kommentje:
2, európán belül igaz, de eu-n kívül nagyon megugrottak a jegyárak.
2022. nov. 9. 10:55
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondtam, hogy itthon utaz, csak azt, hogy itthon is van szép és jó.

Ázsia hatalmas. Melyik része érdekelne, Oroszország, Törökország nagyobb része is az.

Kelet-Ázsia inkább? Annak déli vagy északi részei? Veszíteni nem fogsz, az biztos.

A felkapottabb részekre mennél, vagy olyan helyekre is ellátogatnál, mint mondjuk Mongólia?

2022. nov. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Délkelet-ázsia, thaiföld/fülöp-szigetek/indonézia.
2022. nov. 9. 11:05
 7/17 anonim ***** válasza:
83%

Hajrá, csináld, viszont érdemes legalább egy hónapra menni mostanában. Olcsó országok, de a repjegyek elég zúzós áron vannak az elmúlt évben.


Nekem a teljes személyiségemet megváltoztatta az utazás, egész más perspektívát ad nagyjából mindenre.

2022. nov. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Pont azt akartam mondani kedves kérdező, hogy délkelet Ázsiát mindenkinek érdemes látni legalább egyszer. Én legjobban a fülöpszigeteket javaslom, de Indonéziát is sokan mondták már, viszont ott még nem voltam. De arra figyelj, hogy ne turistáskodni menj, hanem ismerd is meg rendesen a helyet, és ha van lehetőséged, mindenképp beszélgess helyiekkel.
2022. nov. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

7, esetleg megosztanád, akár privátban is, hogy hogy változtatta meg a személyiségedet?


8, sajnos egy hónapra nem tudok elszakadni :/ de 2 hét megoldható. Több mint a semmi :)

2022. nov. 9. 11:14
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az az egyik álmom, hogy délkelet ázsiába menjek egyszer három hónapra. Majd egyszer talán
2022. nov. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!