Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az én helyemben mit tennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az én helyemben mit tennétek 38 évesen? Van 16 millió ft megspórolt pénzem, itt a megyeszékhelyen 25-28 millióért normális használt lakást venni. Lakást vegyek vagy hajat ültessek be és még gyűjtsek lakásra (mikiegeres kopaszodás, engem zavar)?

Figyelt kérdés
Nyilván 38 évesen ritka már az a férfi, aki vagy nem igénytelen, vagy nem hízott el, vagy rongyolódott le, vagy őszült-kopaszodott meg? Szóval nehéz elvárni azt a 30-as 40-es nőknek a 35 feletti férfiaktól, hogy kinézetben 20-on éveseket űbereljenek. De nekem olyan 3 évig ép hajam volt, aztán ment feljebb a homlokom, a nullásgéppel való dolog nem áll jól, mert hosszúkás arcom van. Amúgy igényes vagyok, sportolok, nem vagyok egyáltalán elhízva. Szóval engem zavar a dolog, de az is, hogy most lenne megfelelő önerőm egy lakásra, ha kiadok 2 milliót hajbeültetésre, akkor megint gyűjthetek majdnem 1 évet, mire visszajutok ide anyagiakban.
2022. dec. 28. 11:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Inkább lakás,a fejed meg borotvált le.
2022. dec. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Nőként mondom hogy lakas es fejleszd belsoleg magad. Egy stabil egzisztenciaval es onbizalommal rendelkezo, igenyes, stilusos kopasz ferfi vonzobb mint egy alberletes, megfeleleskenyszeres,onbizalomhianyos, minden boldogsagot notol fuggove tevo atlag, de gyer hajkoronaval rendelkezo ferfi.
2022. dec. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Es mar csak azert is mert 50 plusszosan nem olyan konnyu am melot talalni, biztositsd az oregkori nyugalmad a sajat erdekedben.
2022. dec. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%

Linkelhetnél képet csak a hajvonaladról.

Egyébként inkább a lakás!

2022. dec. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek jópár 40-50 feletti férfit dús, nem őszülő hajjal.


A hajbeültetéssel az a baj, hogy most kopaszodsz valahol, valameddig. Oda átültetnek hajat, ami meg fog maradni. Viszont a fejed többi részén folytatódni fog a kopaszodás, és akkor szerinted hogyan fogsz kinézni? Meg átültetni is csak addig lehet, amíg van mit.

2022. dec. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Ismerek jópár 40-50 feletti férfit dús, nem őszülő hajjal.


Akad, olyan 10/1, ahogy látom. De ez is olyan, hogy én is ismertem olyan orvost, aki 57 évesen is jó hajjal, 45 éves arcvonássokkal falta a nőket, aztán 64 évesen már 74 nek nézett ki, az idő hirtelen elkezdett rajta fogni és be is pótolta duplán a lemaradást. Van ilyen is, olyan is.


Amúgy nem vészes még, szóval nem az a durva. Ilyesmi:


[link]

2022. dec. 28. 11:44
 7/13 anonim ***** válasza:

Ehhez mit szólnál?

[link]

Olcsóbb mint a beültetés, kockázatmentesebb, de tartós. Szerintem szebb is, nem kell hónapokat várni hogy kinőjön a hajad

2022. dec. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
11%
Elsőnek a hajad tedd rendbe. Aztán jöhet a lakás.
2022. dec. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
7-es, ez érdekes
2022. dec. 28. 13:02
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
A külső aztán a többi.
2022. dec. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!