Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, titeket ez a fajta kopaszodás már zavar 30-as férfiak esetén, vagy még elmegy?

Figyelt kérdés

Kb a II.a szintre gondoltam a VII skálából. Szóval ami még enyhébb kategória, az a bizonyos mikieges feeling. Vagy melyik az, ami már kiüti nálatok ezek közül a biztosítékot és kuka a pasi?


[link]


2022. ápr. 22. 17:42
A kérdező szavazást indított:
Csak ez a szint zavar
Az ettől nagyobb mértékű szint zavaró
Ha egy szál haja kihullik, már random kuka szegény
Nem a haja lesz a döntő
25 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Az én párom 32 és kB a 3as szinten van. Hát nem mondom hogy különösebben szexi a mikieger fej, de nem volt kizaro ok. 😅Nyilván ha tovább kopaszodik azért nem fogom elhagyni, de ha úgy ismerném meg hát lehet hogy az már az lenne..
2022. ápr. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Egy 4-es szinttől szerintem már nullás kell, ami attól enyhébb, ott rövidre. De ugye ez is olyan, hogy csomó embernek alapból magasabb a hajvonala, nem kopasz, csak magasabb a homloka. Ugye én még csak a kettes szinten vagyok, és eddig 3 barátnőmnél hoztam ezt fel, mind azt mondta, áh, ez semmi, csak kicsit magasabb a hajvonalad. Pl Dibusznak is magasabb:


[link]

2022. ápr. 22. 18:07
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem mindenki kopaszodik..
2022. ápr. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem, kb 1/3 aki igen, megint annyi aki őszül, és 1/3 akinek ép marad egy bizonyos korig (akár 55-60 is). De ott alacsonyabb a tesztoszteronszint is. Persze az érzékenység, de minél magasabb ez a szint, annál jobban hullik. Sajnos.
2022. ápr. 22. 18:11
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Csalj úgy, hogy megnöveszted és előrefésülöd hátulról.
2022. ápr. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem zavaró. Ha nagyon megkopaszodik, akkor levágja kopaszra. Nálam ez nem fontos kérdés
2022. ápr. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én 27 évesen a 3 szint vége felé járok, lassan inkább 4...

Ocsmány és a legtöbb korombeli vagy fiatalabb lánynál totál kizáró ok, ez tapasztalat.

35-40 felé szerintem már nem számít annyira. Rövidre kell nyírni vagy totál kopaszra. De ilyen fiatalon sajnos még durván megnéznek miatta, főleg, hogy alsó hangon 10-15 évvel idősebbnek tűnök miatta.

2022. ápr. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%
Nálam 100%ig kizáró ok. Kell a szép haj egy férfin, azonnal szakitanék
2022. ápr. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem zavaró, ha már ilyen kis kopasz folt jelenik meg, az nagyon nem jön be, akkor nullás gép, a teljesen kopasz oké.
2022. ápr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Zavar.
2022. ápr. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!