Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiaknál kopaszodás a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknál kopaszodás a vonzerőt mennyire csökkenti le?

Figyelt kérdés

2022. dec. 17. 11:52
A kérdező szavazást indított:
sajnos nagyon nagy mértékben. Hiába jóképű, a kopaszság kinyírja ezt.
eléggé, de ha jóképű, jó testű akkor kompenzálhatja
úgy 50 %-át elveszi a vonzerőnek
úgy a vonzerő negyedét elveszi
egy kicsit elvesz a vonzerőből, de ha a többi dologban erős akkor nem probléma
semmit sem számít
ha kopasz akkor még vonzóbb is
egyéb: írd le
30 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Ez a konkrét embertől függ, valakinek jól áll (van olyan is, akinek jobban, mintha lenne haja), valakinek meg nem.
2022. dec. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Sok csaj szereti a kopasz férfiakat.
2022. dec. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Számomra sajnos taszító a kopaszság, így nem jönnék össze ilyen férfival. Viszont ha kapcsolat alatt az idő természetes folyása miatt kezdene kopaszodni az teljesen más. Nyilván akkor már nem a külső a szempont, hanem erősebb érzelmek is vannak.
2022. dec. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%
Most már értem miért nincs matchem. Mindig is tudtam, hogy 20-on évesen kell ütni a vasat, 30 felett ha nincs semmi kiemelkedő benned és még kopaszodsz is akkor helószia. Max egy elvált csomagos nőnek nem számít már annyira. Játszol egy kicsit a gyerekkel meg elmosogatsz, esetleg bevásárolsz este úgy elrendez világod nem tudod. ;D
2022. dec. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Nekem bejönnek a kopasz férfiak, sosem volt hátrány. Kivéve a kidobó biztiboy kopasz félmaffiózók, azoknak haja is lehetne, akkor sem állnék le velük.
2022. dec. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Ha tükörsimára leborotválod az egészet, az nekem nagyon is bejön.
2022. dec. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%

A kopaszodás a férfiak esetében akkor nagyon nagy probléma ha a pár szál hajukat ami még van jó hosszúra megnövesztik. Pl amikor már a fejtetőn semmi nem nő, de azért oldal hátul meg hagyják nőni.


Ha letolod 0-ással vagy tükörsimára pengével, akkor nem lesz olyan nagy gond.

2022. dec. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%

Személyesen ismerek olyan full kopasz csávót, akinél szexibbet nehezebben tudnék elkézpelni. De valóban kell hozzá egy szép arc és egy szimmetrikus fejforma...


Mindent összevetve nekem nem jönnek be a kopaszok, de kizárt, hogy egy amúgy minden más téren megfelelő embert emiatt visszautasítsak. Az a nagy helyzet, hogy én sem vagyok tökéletes. 😅

2022. dec. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%
Akik ismertek régen és most is, azt mondják jobban áll a kopaszság nekem. Semmilyen hátrányt nem szenvedtem, hogy teljesen levágattam kopaszra. De persze nagyon zavart, azt hittem nem lesz soha többet nőm. Hát tévedtem. Ha megnézed a filmipar is tele van kopasz sztárokkal.
2022. dec. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálam abszolút nullára csökkenti és ezt addig nem is tudtam amíg nem kezdett el rám nyomulni egy 28!! Évesen már tok kopasz pasi

Visszataszító számomra

Nézd meg will herceget… borzalom

2022. dec. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!