Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Le vagyok maradva ha nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le vagyok maradva ha nem volt semmilyen kapcsolatom és 24 éves vagyok?

Figyelt kérdés

Sosem volt barátnőm, sosem volt belém szerelmes lány.

Lemaradva érzem magam, főleg ha azt látom hogy mások már házasodnak, utazgatnak, karácsonyfa mellett ölelik egymást, vagy akár gyereket várnak már.


2022. dec. 28. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Már megint megválaszoltad a saját kérdésedet a leírásban, kérdező.
2022. dec. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindig van aljább, én ismerek olyan srácot aki közel 30 évesen még szűz és életébe csak 1 csajjal smárolt, szóval nem egyedi a dolog. Ismerkedni kell, de nem görcsösen mert az mindent tönkretesz. Nem hátrány az se ha nem vagy ostoba.
2022. dec. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen le vagy kb 10 évvel.
2022. dec. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Előtted az élet
2022. dec. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

De most komolyan. Tételezzük fel, hogy ezeket a kérdéseket nem mindig ugyanaz az ember írja. Vagy ezek ritka kivételek? Hogy legyen az embernek már huszonévesen családja, ha ilyenek is vannak? Mondjuk én már feladtam, de elkönyveltem, hogy csak én vagyok vele így mert ronda vagyok, másoknál minden rendben. Ha más emberek is vannak így, akkor az nagyon nem jó.


38 f incel

2022. dec. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!