Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 24 éves nő vagyok, soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves nő vagyok, soha nem volt még kapcsolatom, randira se szoktak hívni. Selejt lennék?

Figyelt kérdés

Odafigyelek az öltözködésemre, mindenki azt mondja csinos vagyok, mellette sportolok is, értelmes vagyok, nyitott, mégse kellek senkinek.


(Itt nem szeretnék ismerkedni, nem szeretnék privát üzeneteket.)


2016. ápr. 30. 12:58
1 2
 1/16 Noren1989 ***** válasza:
100%

Negatív hozzáállás, önbecsülés nuku, valószínűleg beszélgetni sem jó veled? Kellenek még okok?

Esetleg rossz célközönség, nem kellő odafigyelés a környezeted dolgaira.

26/F

2016. ápr. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Kenzo Tenma ***** válasza:
100%
Selejt biztosan nem vagy, de valószínűleg már annyira elhitetted magaddal, hogy tényleg annak látnak a kisugárzásod miatt.
2016. ápr. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%
Leírtad az össze jó tulajdonságod, és mi van a rosszakkal? Mer ha így indítasz mindenkinél nem csoda hogy egyedül vagy. És nálam egy kicsit öntelt ember benyomását kelted.
2016. ápr. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
GregaMann: Te úgy ismerkedsz, hogy odamész valakihez és ilyeneket mondasz? Mert én nem. Miután soha senkinek nem kellettem, akármit fejlesztettem magamon, önbizalmam sincs kezdeményezni bárkinél is. Mert egy selejt vagyok, mert ugye bármelyik normális nőnél sorban állnak a pasik, ugye... Ennyi elég?
2016. ápr. 30. 13:18
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
Kétségbe vagy esve,de itt mégsem szeretnél ismerkedni?Miért nem?
2016. ápr. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
#5 Itt ugyanaz az 5-6 férfi írogat folyamatosan MINDEN nőneműnek, mindenféle válogatás nélkül. Ráadásul szóról-szóra ugyanazt, még az elütések is ugyanott vannak, annyira ctr+c ctr-v. Ha két teljesen egymásnak ellentmondó hozzászólást ír ugyanaz az ember, akkor is képesek bemásolni ugyanazt a privát üzenetet, hogy milyen szimpatikus a másik. Közben meg csak feltételezik, hogy nőnemű, ennyi a kritérium, semmi más. Azért annál, hogy egy lyuk van a lábam között, szeretném, ha valami több miatt is érdeklődnének irántam. Ezen az oldalon ez esélytelen.
2016. ápr. 30. 13:43
 7/16 anonim ***** válasza:
72%
Ki beszélt itt ismerkedésről? De ne haragudj, itt fényezed magad, és mit vársz? Egyébként én szoktam a rossz tulajdonságaimról is beszélni,de csak a jókról tudsz,nem fura?
2016. ápr. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%
Ez szerintem életed eddigi legnagyobb tévedése.Itt nagyon sok férfi van és kb. a 20%-uk teljesen normális,ez több száz értelmes férfit jelent és te rájuk mondasz nemet miközben kétségbe vagy esve.
2016. ápr. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

#7 Fényezem magam? Ha ír itt egy nő, hogy nincs sikere a férfiaknál, a top3 "tanács", hogy fogyjon le, igénytelen és biztos egy beképzelt buta *icsa, aki minden "rendes" pasit elküld. Ennek akartam elejét venni. A másik meg, hogy mégis mikor kerülnének elő a jó-rossz tulajdonságok, ha nem ismerkedéskor? Vagy akkor mikor-hol "kezdenék" valakinek ezekkel?


#8 Nem az a 20% szokott privátokat írni, hidd el.

2016. ápr. 30. 13:58
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

#6 tévedsz, eddig kb 1 emberre írtam rá ismerkedési címszóval, vele is kialakult egy levelezőtársi viszony. El se hiszed, de már 2 éve levelezünk!!!


Ha annyira magad alatt lennél, akkor minden lehetőséget megragadnál. Pl regisztrálj társkeresőre és válogass a jelentkezők közül.


Ha meg abból indulsz ki, hogy minden pasi egy roh**k és csak megdugni akar, akkor inkább ne is ismerkedj. sajnáltasd csak magad tovább!

2016. ápr. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!