Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Bejön nektek ez a srác?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Bejön nektek ez a srác? Járnátok vele? Jó kiállása van?


2022. dec. 31. 11:11
A kérdező szavazást indított:
Járnék vele. 😍
Nem járnék vele. 😑
Csak akkor járnék vele, ha nettó 1 millió felett van a fizetése. 🤑
22 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
14%
Nem néztem meg, de a havi 1 misi alap, szóval mindenképp a 3. a jó válasz.
2022. dec. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%
Én sem nyitottam meg, de miután úgyis csak a 3. lehet a helyes válasz, mert itt mi mind pénzéhesek és felszínes golddiggerek vagyunk, így a 3.-at választottam.
2022. dec. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%
Súlyos identitászavara lehet azoknak a férfiaknak, akik itt szavaztak, miközben a kérdés nőknek szól :D
2022. dec. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%

Honnan jött a kérdés, mire gondolsz?

Helyes arcra, kicsit vékony, de én elvagyok ezzel az alkattal, sokkal inkább, mint hogy hájas legyen. A hangja, beszéde is rendben van. Viszont nem járnék olyannal, aki ennyire gamer. Számomra már nem vonzó, ha valaki ennyire megszállottja valami témának, legyen az hobbi vagy munka, vagy főleg a politika. Fontosabb lenne nálam és a kapcsolatunknál, közös céloknál. Kiegyensúlyozott kapcsolathoz kiegyensúlyozott személyiségek kellenek. Ráadásul az influencerek legtöbbször taszítanak, mert vagy alapból feltűnési viszketegségük van, vagy muszáj olyanná válniuk, hogy legyenek nézőik és bevételük.

Szóval tetszik külsőre, kiállásra, de nem járnék vele. A bevétele lényegtelen.

2022. dec. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
17%
Pár másodperces videó alapján nincs mit eldönteni.
2022. dec. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
#5: 15 perces videó és még van kb 200 ilyen a csatornáján. Meg 600 ezer követő. Menő csávó.
2022. dec. 31. 11:28
 7/15 anonim ***** válasza:
11%
az igen ha ő nem kell akkor én nem hogy ronda vagyok de egyenesen szörny meg alap a havi egy misi aztaaa
2022. dec. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%
Hát a csatornája alaphangon generál havonta 5 millió forintot, a havi 2,3 milliós megtekintési számokkal.
2022. dec. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%
Ok, belenéztem. Egymilliónál csak több lehet a fizetése, kanadai a srác, ennél ott egy takarító is többet kap, szóval a 3. opció kiesett. A külseje ok, viszont az, hogy ennyire promózza magát, ennyire gamer, az meg taszít, meg eleve bármilyen fanatizmus meg magamutogatás. A kiállás nem minden.
2022. dec. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
54%
Jesszus! Dehogy. Akkor se, ha milliárdjai lennének és ő lenne az egyetlen hím a Földön.
2022. dec. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!