Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnátok olyan sráccal aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan sráccal aki nagyon vonat mániás?

Figyelt kérdés
Mindent tud róluk. Gyakorlatilag egy Sheldon Cooper. Imádja a vonatokat és rengeteg makettje van, illetve katalógusai. Sokszor járna ilyen helyekre is.

2020. ápr. 16. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:
35%

Ha nő lennék akkor simán, mert tök érdekes lenne.


De mivel nem vagyok meleg, így nem. De a vonatok menők, a makettek is. Ha nem lennék kézügyesség terén a Jar Jar Binks szintjén, akkor tuti maketteznék. Szépek lennének, jó lenne oda elvonulni a gusztustalan világ elől.


Aztán néha felrobbantanám, mint régi kedvenc filmemben/sorozatomban is tették Addamsék. Na, az ő világukba is szívesen elvonulnék a gusztustalan világ elől.


De így maradnak az érmék :) 1600 különböző külföldi, és 500 magyar (ezek között sok azonos típus, csak évszám más) van, nagyon kellemes hobbi rendezgetni, szépen kategorizálni.


Igaz ez is egyértelműsíti, hogy "lúzernek" meg "incelnek" meg mittudoménminek számítok a többség szemében, de hát ez van.

2020. ápr. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
8%
Ha van más érdeklődési köre, lehet.
2020. ápr. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ilyen srác járjon vonattal.
2020. ápr. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Engem nem zavarna.
2020. ápr. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Hm... Ha egészséges mértékben rajong, vagyis nem csak erről tud beszélni, nem szűkül be csak ennyire az érdeklődési körre, akkor igen, lehet esélye, de ha az ellenkezője, akkor nem.
2020. ápr. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
68%
Attól függ, hogy érted, hogy egy Sheldon Cooper. Ha a vonatok iránti szeretetére érted, akkor simán. Ha viszont ugyanolyan idegesítő az egész személyisége, akkor nagyon nem.
2020. ápr. 17. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
Nekem van egy ilyen ismerősöm, bármikor meglátom, mindig elkezd beszélni a vonatokról. Mindenki unja már szegényt.
2020. ápr. 17. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mivel én is vonatmániás vagyok, így igen
2020. ápr. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!