Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Párkeresésnél egy alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkeresésnél egy alacsony férfi(<170) tényleg nem vonzó a nők szemében?

Figyelt kérdés

Ha meg mackós alkatra, akkor végképp nehezen jön nekik össze?



No offense, nő vagyok és nekem tud egy ilyen pasi vonzó lenni, ha arcra esetem. Kivancsiságból tettem fel a kérdést.


(Privátot nem kérek)



2023. jan. 3. 21:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Gondolom egy nála acsonyabb csajnak akár be is jöhet.
2023. jan. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Tehát 170 alatti és kövér?Nekem nem jön be.

Szerintem kevés az olyan férfi is, akiknek kifejezetten tetszenek a 160 cm alatti, kövér nők.

2023. jan. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem lenne gond ha kövér, de a magassàg az zavarò lenne mert én 172 cm vagyok és gyakran hordok magassarkút.
2023. jan. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Taszító.
2023. jan. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
167-168 körül vagyok. Mindig volt barátnőm és most már feleségem is van, vagy 15 éve😉. Ráadásul nagyon szép asszony. A barátnőim is szép lányok voltak. Értelemszerűen az alacsonyabb lányokkal foglalkoztam mindig, de érdekes mód a feleségem egy picit magasabb mint én, olyan 172 lehet.
2023. jan. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%
Ha egy nő emiatt nem akar járni egy férfival, az a nő nem is ér annyit, hogy egy férfi kajtasson utána.
2023. jan. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Számomra nem vonzó. 168 cm vagyok, ha már 5 centivel magasabb nálam, tudom vonzónak találni, volt is már rá példa, de ennél alacsonyabb férfi még sosem jött be.
2023. jan. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
18%

Az 175 és normális testalkat is jelent hátrányt.


Az 185 az, ami optimális, az fedi le a nők legnagyobb palettáját. Fölötte már a pici lányoktól kaphatod meg, hogy túl magas vagy meg az élet más területein is hátrányokat jelenthet.


És nyilván ÖNMAGÁBAN nem mindegy, hogy Tom Cruise vagy Michael Cera külső párosul hozzá.

2023. jan. 4. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A magassag meg ugy altaban a kulso nem szamit. Legyen magabiztos es fejlessze magat!

- egy barmilyen no kommentje. (hazugsaga)

2023. jan. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Én 184 cm vagyok de így is sokszor kicsinek érzem magam, miközben látom hogy beindulnak a nők a 190+ magas palitól...
2023. jan. 5. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!