Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok, az párkeresési szempon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, az párkeresési szempontból baj, ha alacsony a libidóm?

Figyelt kérdés
F22.
2017. dec. 23. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem probléma az alacsony libidó, csak szexeljünk sokat.
2017. dec. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Tudod, az alacsony libidó általában relatív későn derül csak ki a csajoknak...


Szóval a kérdés az, hogy mondjuk az első csókig számolatlanul szeded fel őket, vagy 0 nőd van, és végül is tök mindegy, hogy milyen a libidód, mert még a kezét sem fogtad meg egyenek sem

2017. dec. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát figyelj azért egy virágzó idejébe lévő erős csajszinak, mint nekem szükségem van a sok forró lepedő gyűrögetésre hahó :) De azt mondom élni és élni hagyni :)) Sokaknak nem gond ez szóval, fel a fejjel, van ilyen lány sok, akinek nem gond :))


17 nagyon bölcselkedő, okoskodó L :)))

2017. dec. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem baj lenne,én azt akarom,hogy a leendő párom minden nap el akarjon kapni legalább 1x :)
2017. dec. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

Mindig jót mosolygok a GYK-s csajok igényein: "legalább naponta egyszer", meg "lepedőt gyűrni".


Vajon az összes ilyen nő itt van, és kint a világban csak a "fáj a fejem", "fáradt vagyok", "folyton azt akarod, már múlthéten is csináltuk" csajok maradtak???

2017. dec. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit értesz alacsony libidó alatt. Nekem és a páromnak eltérő a libidónk, ő szinte bármikor és bárhányszor szeretné, én azért napi egynél többször nem gyakran. Ha ezt a szituációt nézem, az én libidóm is alacsony. Szóval azt gondolom, attól is függ, milyen párt találsz. Egy szexmániás lány esetében nyilván nem feltétlen pozitív, míg egy hasonló beállítottságú még örül is neki.
2017. dec. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

De gáz ez így.

Én egy 26 éves csajjal kavartam 32 évesen, aki azt mondta, hogy ő nagyon szeret szexelni, imádja...

Hetente ha 3 szex volt, az már különlegesnek számított, pedig többször megjegyezte, hogy állandóan készen állok rá(tény, ha meztelen volt, vagy csókolóztunk, akár pár perccel az előző kör után is készen álltam), és "mindig csak engem akarsz?"/ "mindig csak dugni akarsz?"/"fáj a fejem"/"most jött meg"... gyanítom hogy az itteni nagy szexigényű nők is hasonlóak lennének a valóságban.

2017. dec. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem gond lenne. Minden nap igénylem. 26N
2017. dec. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az hízelgő, ha nem pörög a szexen az illető és van számára élet meg téma ezen kívül is. Meg ha nem hisztizik, hogy feküdjünkmárletörténjenmárvalamimitjátszmázol...


De azért szeretem érezni, ha valaki meglátja bennem a vonzó nőt és akar vele valamit kezdeni. Nem, nem az első randin, de már akkor is éreztetheti, hogy 1.) kíván 2.) nem kell könyörögnöm meg letepernem a későbbiekben 3.) élvezni fogja és ki is fog elégíteni. Meg azt is szeretem, ha megvan az ismerkedésnek a kis pikantériája, a várakozás, vágyakozás, a flörtben és a poénokban is benne van már egy kis (tényleg kicsi) erotika... Ez kell, különben annyira baráti és ártatlan az egész, hogy nem tetszik.

2017. dec. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A nők feje meg akkor fáj, ha egy kalap szar vagy, ők meg lusták megtanítani (vagy nem vagy vevő rá). Szerencsére ilyenben nem volt részem, de ha nem lenne cél, hogy én is elmenjek, nem foglalkoznának velem, nem lenne felvezetés meg utána szeretgetés, nekem is elmenne a kedvem a dologtól.


Abban a vendégségben sem vagy éhes, ahol a házigazda mindig ugyanazt a taplószáraz szart süti, ami felragad a szájpadlásodra... ;)

2017. dec. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!