Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőt minden férfi kihasznál mért a nőnek adnak igazat?

Figyelt kérdés
2023. jan. 7. 07:15
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
67%
Kifejtenéd mire gondolsz?
2023. jan. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Ott a nöbe lehet a gond ha csak sexre kell,a masik,én nem verem át a nőket mégse kellek egynek se
2023. jan. 7. 07:27
 3/38 anonim ***** válasza:
73%

Ebben az országban, ahol ennyi nulla intelligenciájú férfi van, nagy hiba az áldozatot hibáztatni, mivel szinte csak seggfejek jönnek szembe mindannyiunkkal.

Ja, de bocs…elfelejtettem, hogy itt az áldozathibáztatás dívik.

2023. jan. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
23%

Az élet nagy igazságtalanságainak egyike, hogy míg mások keresztbe bsznak nőket és utána hanyagul a padlóra dobják őket akár egy szex után használt spermás papirzsepit, addig neked nem jut csak a kezed.

Gondolom rossz érzés és néha szetbsz az ideg ez miatt téged...

2023. jan. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
83%
Én értem, hogy mire gondolsz, és szerintem igazad van. Ha egy nőt MINDIG MINDENKI kihasznál, az valószínűleg nagyon ostobán választ párt. De ugyanígy, ha egy férfi MINDIG csúnyagonosz nénikbe fut bele, akkor ott érdemes elgondolkodnia a saját felelősségén.
2023. jan. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
10%
5-ös nem ír butaságot . Mindenért a férfiak a hibásak ! Két nő utálja egymást, arról is a mocskos férfiak tehetnek! Ilyen egyszerű.
2023. jan. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
43%

Nőként írok! Azért, mert nem képes elfogadni a feminizmus azt, hogy egy nő viselkedhet úgy, hogy ne kelljen többre.

Meg sem fogalmazódik senkiben, hogyha sorozatosan megtörténik valami valakivel, akkor ott nem a környezetre kell mutogatni. Én értem hogy vannak tajparaszt férfiak akik erre utaznak, de azért ne túlozzunk már hogyha 5/5 csak kihasználnak akkor másra kell mutogatni:D kezdjük ott, hogy egy intelligens ember nem jut el addig hogy kihasználják, mert mielőtt kezdene valakivel, előszöris felméri a terepet, de ha helytelenül méri fel elsőre akkor is kicsi az esélye, hogy ez a következő x alkalommal is megismétlődik ha eléggé tudatosan ismerkedik és hű annyira önmagához, hogy nem megy bele olyanba amiről tudja, hogy később csak úgyis meg fogja szívni a helyzetet.

Nem vagyok a feminizmus ellen, de nagyon sok nőnek el kellene azon gondolkozni, hogy nem mindig mindenért a férfiak a f*szfejek. Ha téged csak arra használnak má urambocsá', .... akkor lehet veled van a baj. Akit ki lehet használni, azt azért lehet kihasználni többnyire, mert túl odaadó, feladja az önmaga boldogságát azért, hogy a másik jól érezze magát. A férfiak ezt igen, kihasználják, mert ők meg egy öntudatos, egész nőt akarnak aki nem akarja odaszolgálni magát senkinek. Ennyi a válasz

2023. jan. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
18%

Maximálisan egyetértek a 8-assal. Számomra szomorú és aggasztó azt látni, hogy ezen az oldalon a nők egy jelentős része kezd úgy gondolkodni, mint az incelek: mindenért IS a másik nem a felelős.

Jómagam már-már radikálisan feministának tartom magam, de ennek a lényege pont nem az, hogy a nőket folyamatosan áldozat pózba kényszerítjük. Épp ellenkezőleg. A nők igenis tudnak felelősséget vállalni a tetteikért, és igenis elvárható tőlük, hogy megtegyék, mert KÉPESEK rá. Engem legalábbis halálosan idegesít, amikor valaki paternalista leereszkedéssel megveregeti a buksimat, hogy "Na jól van na, semmi baj, nem a te hibád, a csúnya gonosz bácsik tehetnek mindenért." Nem a férfiak tehetnek mindenért, sem ebben az országban, sem a többi nyugati civilizációra épülő államban.


Természetesen nem mentek fel egyetlen hazug, manipulatív, simlis férfit sem, aki hazudik a szexért, ugyanakkor lássuk be, hogy aki FOLYAMATOSAN azzal szembesül, hogy átverik, az valamit nagyon rosszul csinál, oké? Szóval értitek, ha egyszer átvernek a netes fizetéssel, akkor joggal lehetek felháborodva, viszont ha a csalók folyamatosan képesek lehúzni pénzzel, akkor tényleg nem merül fel az én felelősségem?


Amikor az incelek hasonló stílusban mocskolják az egész női nemet, akkor olyanakot szoktunk mondani, hogy "Ne hárítsanak."; "Ne általánosítsanak."; "Vállalják a felelősséget."; "Gyakoroljanak önkritikát."; "Ha nem találnak megfelelő partnert, akkor ott az önfejlesztés." stb. Szerintem igazunk van ilyenkor, de meglehet, hogy nekünk is érdemes lenne megfogadni saját tanácsainkat.

2023. jan. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
89%

Te Alfa.

Miért kell a neved után pontot tenni? Az egy mondat? Vagy ilyen nyomatékos személy vagy?

2023. jan. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
21%

8-as, 9-es válaszoló: Köszönöm, hogy leírtátok és nőként fel is vállaltátok a véleményeteket, akkor is, ha tudjátok, hogy ezen az oldalon ezzel nem lesztek népszerűek.

Mi többször, többen leírtuk már, példákat is hoztunk rá, de valahogy mindig az jön ki, hogy ha egy férfi az áldozat, akkor úgy kell neki, a nők naponta áldozatok, ha viszont egy nő az áldozat, akkor ott mindenki hibás rajta kívül. Ilyenkor szinte azonnal előkerül az áldozathibáztatás, mint ütőkártya. Holott legtöbb esetben mi nem azt mondjuk, hogy ő a hibás, hanem hogy igenis ő IS az. De az ő szemléletükben az áldozat (feltéve hogy nő) automatikusan felmentést kap, bármit tett. Tehát nem áldozathibáztatás megy a férfi részről, sokkal inkább áldozat felmentés a nőiről.

2023. jan. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!