Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok férfi panaszkodik, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi panaszkodik, hogy minden nő kihasználja megcsalja őket. De én ennek az ellentéte vagyok, akkor miért csap be a barátom?

Figyelt kérdés
Sokan nem tanácsolták,hogy vele legyek,mivel drogozik szerencsejáték függő.Na de én annyira,de annyira buta voltam.Úgy voltam vele,hogy nem adok más szavára.9hónapja együtt vagyunk nagyon szeretem komolyan ő az életem és mindent elnézek neki.Nagyon agresszív olykor úgy beszél nekem,hogy "dögöljek meg" "sz*pjam le" ah.Megesküdte,hogy nem fog többet jàtszani a szerelmünkre,de mióta dolgozik (5hónapja) eddig az összes fizetését eljátszotta és tegnap bevalotta,hogy multkor a barátai poroztak de ő csak megkóstolta.Ezenkívül tegnap vártam őt a busznál,mivel mentünk a városba és egy csajal nevetgérezve szált le a buszról.Ennyi idő után most gondolkozom hogy hűségese ha ennyi mindenben hazudott eddig.Teljesen megvagyok törve lefogytam és lelkileg teljesen össze omlottam és saját magamat hibáztatom mert egy ilyen embert ennyire szeretek és nemtudom elhagyni.

2016. aug. 14. 10:18
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
100%

Igazából teljességgel megválaszoltad a kérdésed második felét. A férfiak meg azért szomorkodnak a sok megcsalás miatt, mert: 1: megtörténik velük, 2:nem valami faxa érzés szembesülni azzal, hogy akiben megbíztál, abban pont nem kellett volna.

26/F

2016. aug. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ilyeneken kár gondolkoznod, hogy hűséges e, igazából már nem dönt sokat a latban. Hagyd el, nem tudod megváltoztatni.
2016. aug. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az ember mindig saját kárán tanul. Mondhat neki bárki bármit, úgyis a saját feje után megy. Mellesleg a szerelem vak. Amúgy arra volnék kíváncsi, hogy lehet beleszeretni egy drogos szerencsejátékosba? Annyira nincs pasi a környéken?
2016. aug. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Önként és dalolva választottad a szenvedést. A legkisebb mértékben sem érzek veled együtt, ha ennyi eszed van, megérdemled.
2016. aug. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért választják az emberek mindig a kínt? :D
2016. aug. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert egy idióta.

De nem értem a kérdést, felesleges ha úgy sem hagyod el...

2016. aug. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért kell a legtöbb nőnek a fájás?! Önként és dalolva... Aztán meg panaszkodnak, h az összes pasi egy g#ci... Mintha már találkoztak volna az összessel... Ha meg jön egy normális, az meg nem kell mert nem elég izgalmas... Ki érti ezz?!
2016. aug. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 én speciel nem csak nőkről beszéltem. ugyanúgy vannak férfiak is akik ezt az utat választják. :D
2016. aug. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert rossz dolgok csak rossz emberrel történnek? Csak azzal aki megérdemli? Amúgy nem tudlak sajnalni, mit mártírkodsz? Hallgatnod kellett volna a többiekre. De ha már ilyen buta voltál, most miért is nem dobod? Az már szerintem irtóra mindegy hogy nőzik e...
2016. aug. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!