Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy férfinak csak így van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinak csak így van esélye párt találni?

Figyelt kérdés
Ha egy pasi nem keres legalább 500 nettót 2023-ban az esélytelen még egy átlagos nőnnél is? Vidéken azért mennek a nők gazdagokra, mert itt csak így van esélyük feltörni. Nagy városokba, ahol meg jobbak lehetőségek nő is elért már valamit nem ad le az igényeiből. Persze lehet kompenzálni, hogy magas vagy jóképű vagy akkor esetleg szex lehet. Sajnos egyik se vagyok. Adjam fel társkeresést? Közel 30 F

2023. jan. 8. 03:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Hiába kerestem 500 felett, amíg nem basztak ki a munkahelyemről, akkor se volt nőm.
2023. jan. 8. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Gymnospermatophyta ***** válasza:
95%
Felejtsd el ezt a f_szságot vagy tegyél érte, hogy keress többet. (bár ugye nem biztos, hogy segítene is)
2023. jan. 8. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
53%

Valamiben jónak kell lenned ha csajt akarsz. Pl


- sok pénz m

- jóképűség és sportosság

- nagy fasz

- jó családi háttér - diploma


Ha semmiben nem vagy jó akkor mégis kinek kellenél? Segítek ; a lőtéri kutyának se.

2023. jan. 8. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
51%
Hát! Mivel, mindenben átlag alatti vagy (kereset, kinezet) tán lejjebb kéne adni a kulsovel szemben tamasztott elvárásokat
2023. jan. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
70%
Ne jól szituált, tanult nők közt keresgélj...
2023. jan. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
8%
Ha ezzel a keresettel én hazamennék az aranyásók jobban felkapnák a fejük az biztos. Itt ahol lakom meg ez alap és csak egy szürke senki vagy a tömegbe.
2023. jan. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
67%
Igen, de az 500 feletti kereset se feltétlenül elég, ha csúnya és alacsony vagy. Tapasztalat.
2023. jan. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
70%
Ezzel a mentalitással szokj hozzá, hogy egyedül maradsz. Incelgyanús ez a "csak a pénz számít a nőknek" gondolkodásmód, és így nem is érdemled meg, hogy párod legyen. Előbb tegyél rendet a saját fejedben, aztán ugyan annyi eséllyel indulhatsz, mint bárki más.
2023. jan. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
50%
Én eddig azt hittem, hogy ebben az országban mindenki csóró, erre fél millás havi fizura azt írjátok, hogy alap. Ezek szerint mégsem annyira szar erre az élet. xD
2023. jan. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
igen, a nők érdekében inkább add fel a társkeresést, és nem a fizetésed miatt, hanem ahogy hozzáállsz az egészhez...
2023. jan. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!