Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy férfinak csak így van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinak csak így van esélye párt találni?

Figyelt kérdés
Ha egy pasi nem keres legalább 500 nettót 2023-ban az esélytelen még egy átlagos nőnnél is? Vidéken azért mennek a nők gazdagokra, mert itt csak így van esélyük feltörni. Nagy városokba, ahol meg jobbak lehetőségek nő is elért már valamit nem ad le az igényeiből. Persze lehet kompenzálni, hogy magas vagy jóképű vagy akkor esetleg szex lehet. Sajnos egyik se vagyok. Adjam fel társkeresést? Közel 30 F

2023. jan. 8. 03:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

#9 nem hát csak az igények is nőnek a fizuval :D

Aki 300-at keres is annyira elégedett a helyzetével mint aki 500-at. Az ember mindig többet akar, jobbat, szebbet, újabbat.

2023. jan. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
8# Ugyan olyan esélyekkel..... jah bármelyik nőért 10.en állnak sorba legalább és még nem is szépekről beszélek. Alap hogy leghelyesebbek és legjobb móduak között fog válogatni. 9# Persze, hogy nem szar annyira az élet itt. Sok embernek nagyon jól megy. Csak van kb egy 3 millió ember aki leszakadt.
2023. jan. 8. 13:25
 13/19 anonim ***** válasza:
86%
amíg pénzben méred a nőket addig soha nem lesz barátnőd.
2023. jan. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
86%
Ha olyan nő kell neked, akit pénzért megvehetsz, akkor megérdemled, hogy ne jöjjön össze.
2023. jan. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia, pont semmi előnyét nem fogod látni ha többet keresel, férfiként mondom hogy max egy adott réteget érdekel, ha már elvagy anyagilag, akkor mindegy hogy 480-at vagy 520-at keresel, nem esélytelen az alatt sem, amikor 250 et kerestem sokkal boldogabb voltam a magánéletben mint most hogy 640-et keresek, ne ehhez vezesd vissza az okát, fejlődj amiben csak tudsz.

31F

2023. jan. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Illetve a havi 500 az még nem a gazdag szint szerintem, 15ös voltam
2023. jan. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
3 műszakban jó menő gyárban meg van az 500, nem egy nagy dolog. Ma arra jó, hogy nagyon nem kell nézni a boltba az élelmiszer árát. Vagy tudsz komolyabb összeget fektetni a hobbidba. Szerintem a gazdag nem ez a szint :D
2023. jan. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

#12

"jah bármelyik nőért 10.en állnak sorba legalább és még nem is szépekről beszélek."


- óóóó! - csak nem felszinességet érzek! Csak te lehetsz felszines? A nők nem?

2023. jan. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
En 32 vagyok mar 25 eves koromban feladtam. Gyakorlatilag eselytelen. Ha meg is valami csoda folytan osszejonne, akkor az nagyon eroltetett kapcsolat lenne.
2023. jan. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!