Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek miért számít sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért számít sokkal jobban a másik egzisztenciája, pénze, mint a férfiaknak?

Figyelt kérdés

Elvileg a férfi és a nő egyenrangú felek, mindkettő ugyan úgy tud dolgozni, karriert építeni. Mégis a nőknek sokkal jobban számít, hogy a férfi mivel foglalkozik, mennyi pénze van, van-e lakása, autója, külön él-e a szüleitől, stb.


Fordítva viszont még soha nem hallottam, hogy a férfi elvárta volna a nőtől ugyan ezt, vagy elutasított volna egy nőt csak ezért, mert nem volt jó állása, vagy nem élt külön a szüleitől.


2023. jan. 8. 15:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Mert nem a férfinak kell két évig otthon maradni a gyerekkel, és rábíznia magát a másik emebrre, azért.
2023. jan. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

"mindkettő ugyan úgy tud dolgozni, karriert építeni"


Otthon maradsz a gyerekkel egy évig, hogy addig a csajod dolgozzon és építse a karrierjét? Hogy mindkettőtök szakmai előmenetele ugyanannyira sérüljön? :D Gondolom, az már büdös lenne.

2023. jan. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Mert neked meg az számít jobban, hogy vékony legyen.
2023. jan. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert még sok férfi hordozza magában a régi mentalitást, nem volt ideje még teljesen kihalni, mivel az, hogy a nők is teljesen egyenrangú felek, nem régóta van így. Még a szüleim generációjában is az volt a módi, hogy a nő is dolgozik, húzza az igát, de ugyanakkor a háztartás és a gyereknevelés nagyobbik része is rájuk maradt. Nem egy apámkorú férfitól hallottam olyat, hogy neki nem feladata érzelegni a gyerekkel, meg ölelgetni, inkább ő egy kemény mentor, meg stb.

A nők egyenrangú félként kezelése terén mér az elmúlt 10-15 évben is következtek be változások.

Szóval ez, hogy a férfiaknak nem annyira számít, még a neveltetésből jön, az a beidegződése van, hogy az anyagiak megteremtése alapvetően az ő feladata, és elég, ha a nő csak "bohóckodik" valamit munka címén.


Vagy vannak olyan rosszindulatú, soviniszta "férfiak" is, akik úgy vannak a dologgal, hogy nekik az számít, hogy a nő jól nézzen ki, és mellé legyen irányítható és "odaadó". Aztán úgy adják elő, mintha ők ezáltal erkölcsösebbek lennének, mivel nekik nem számít a nő tanultsága, intelligenciája, munkája, anyagi helyzete. Holott igazából csak fogalmuk sincs a szeretetről, meg arról, hogy hogyan kell TÁRSként tekinteni a másikra.


A lényeg a lényeg, hogy semmilyen nemű normális ember nem anyagias és nem akarja lehúzni a másikat, hanem önzetlenül összerakják ami van nekik. 2 fizetésből élnek, mindketten kiveszik a részüket a háztartásból, és ha gyerekük van, akkor 2 érzelmileg teljes értékű szülője van.

2023. jan. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
ezt kb naponta 2x megkérdezik...
2023. jan. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%

De miért kell mindig a gyerekkel jönni? Aki nem akar gyereket az is elvárja.

Én múltkor leírtam, h sztm egy nőnek is alap a különélés, kocsi és jól le is lettem pontozva.

N 30

2023. jan. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%
igen én sem értem ezt a gyerek dolgot itt. ez olyan, mintha csak a család alapításnál lenne ez. nyilván vajna timinek is a gyerekekhez kellett.
2023. jan. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden nő egyforma.

Can kinek nem az számít.

2023. jan. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért nert nekem van egzisztenciám, pénzem és ugyanezt várom el a férfitól is.
2023. jan. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%

Mert a férfi igénytelen mindenre, beéri bármivel. A nő minden érdeklődési körét lenézheti, semmibe veheti a nő munkáját, érdemeit, kevesebbre tarthatja magánál, sőt, idegesítőnek is tarthatja a személyiségét, de ettől függetlenül majd beletörik, hogy megszerezze magának.


A férfi csak nőt akar, a nő pedig egy társat, akit tart is valamire, és aki mellett lehet is jövőt tervezni.

Legyél te is igényes inkább, ne pedig azt várd el, hogy a nőknek se legyen fontos semmi veletek kapcsolatban.

2023. jan. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!