Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire számít valakinek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít valakinek az előélete vagy anyagi helyzete?

Figyelt kérdés

Randiztam párszor egy nagyon csinos elvált nővel, az egyik barátom(volt kolléganő) hozott minket össze. Először vonakodtam a találkozótól, de nagyon pozitívan csalódtam. Túl vagyunk 3 randin és egyre jobban tetszik. Viszont alig beszélt magáról, csak annyit mondott, hogy nagyot csalódott a volt férjében. Van egy 10 éves fia, még nem találkoztunk. Amikor elbúcsúztunk elkisértem az autójához és egy 20milliós mercivel volt, értek az autókhoz. Felhívtam a közös ismerősömet, hogy kicsit utánakérdezzek ki volt a volt férje és kiderült, hogy egy nagyon vagyonos építési vállalkozó.

Én nem élek ilyen életszínvonalon, van rendes munkahelyem, van lakásom, de semmi extra és ez elbizonytalanított. Ha nem lenne képben a volt férj, ha nem lenne közös gyerek akkor egyszerűbb lenne a helyzet, de így valamiért zavar. Hogyan érdemes ezt szóba hozni?



2019. dec. 10. 09:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
Igen számít. Ha valki megszokik egy életszínvonalat akkor nagyon nehéz abból leadni. A nagy vagyoni különbségek mindíg előjönnek egy kapcsolatban.
2019. dec. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
44%

1.-nél a pont!


Kevés leszel neki, komolyan.

Engedd el ezt a csajt!

2019. dec. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Sajnos én is így gondolom. Már elváltak egymástól, de anyagilag nem tudtak megegyezni, szóval még lesz tárgyalás, de ezt is a közös ismerőstől tudom. Nem érdekel mennyi vagyona van, az sem érdekelne ha semmi nem lenne.
2019. dec. 10. 09:59
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem akarom elengedni, csak el akarom mondani neki, hogy emiatt vagyok bizonytalan.
2019. dec. 10. 10:01
 5/20 anonim ***** válasza:
42%

Nem akarod elengedni?


Semmi gond! Akkor majd ő lép le. Vagy fenn tudsz tartani egy 20M-es kocsit pl.?

2019. dec. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
73%

"Vagy fenn tudsz tartani egy 20M-es kocsit pl.?'


Miből gondolod, hogy a nő nem tudja? Nagyokos!

2019. dec. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%
Én most válok, az én döntésem. A férjem elég magas életszínvonalat nyújtott anyagilag. Viszont ennek ellenére nem voltam vele boldog, és nagyot csalódtam benne emberileg. Átértékeltem, mi a fontos. Nem érdekel, hogy ezután lejjebb kell adnom. Dolgozom, megteremtem az alapokat, ami kell. Luxusra nincs szükségem. Ha lesz majd kapcsolatom, nem lesz szempont az ő keresete, életszínvonala, persze egy normális szintig. Hajléktalan vagy igénytelen azért ne legyen. De az lesz fontos, hogy emberileg milyen, és én hogy érzem magam vele nőként, emberként.
2019. dec. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
"7" van közös gyereketek?
2019. dec. 10. 10:27
 9/20 anonim ***** válasza:
95%
Inkább az szokott lenni a gond hogy a sràcok húzzàk be a kéziféket mert nem birja az egojuk. Volt egy penzes ferje, nem valt be ha csak az anyagiak erdekelnek, nem valna. Szerintem ebbol a ffiak csinálnak nagy gondot, nyilvan o is felmert mar teged es akar meg talalkozni
2019. dec. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%
Én is így látom, mint az utolsó. Inkább a férfiak problémáznak ezen. Szerintem, ha szimpatikusok vagytok egymás számára, akkor tovább kell ismerkedni. Szépen lassan ki fog derülni, hogy milyen a te anyagi helyzetet, ha őt nem érdekli, akkor nincs ilyen téren probléma.
2019. dec. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!