Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20-30 közötti nők! Ugye, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-30 közötti nők! Ugye, hogy csak a külső és a kisugárzás meg személyiség számít egy pasiban? Vagy igaz az a legenda, hogy nézitek az egzisztenciáját?

Figyelt kérdés

Én nagyon nem ezt látom, mint itt a legtöbb férfi. Nekem nagyon úgy tűnik, hogy a nők kizárólag a külső és a megfoghatatlan kisugárzás/személyiség, ízlésenként érettség vagy menőség alapján választanak pasit. Egész egyszerűen vannak szintek, hogy te milyen kategóriájú pasi vagy. És az, hogy milyen szinten vagy, 80%-ban a külső határozza meg.

Ez az én meglátásom.

Igaz lehet mégis az a legenda, hogy a nők nézik a férfi egzisztenciáját, fizetését, végzettségét, kilátásai, örökségét, stb. Egyszóval az anyagiakat is?


2020. márc. 6. 19:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%

Számomra: Külső + belső = egy kerek egész


De felőlem nézhet ki egy pasi nagyon jó, ha mellette cigizik, alkoholt fogyaszt, és nem tudja a helyes pénzkelést, bottal se nyúlnék hozzá.


Helyes pénzkezelés alatt azt értem, hogy fel tudja állítani a fontossági sorrendet és nem minden sz..rra szórja el a pénzt.


Ha a felek közös jövőt terveznek, ott igenis fontosak az anyagiak. Egy nő nem fog jövőt tervezni egy lusta d.ggel, aki életképtelen a munka világára, tartósan munkanélküli, nem tesz félre, hogy majd közösen tudjanak együtt lakást venni.

2020. márc. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem unod még?

Anyudat kérdezted?

2020. márc. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%

"... nők kizárólag a külső és a megfoghatatlan kisugárzás/személyiség, ízlésenként érettség vagy menőség alapján választanak pasit. Egész egyszerűen vannak szintek, hogy te milyen kategóriájú pasi vagy. És az, hogy milyen szinten vagy, 80%-ban a külső határozza meg...."


Aha...és a jó külsőhöz nem kell lóvé? A sport, minőségi kaja, ruha, óra, cipő, ... az ingyen van?


Vagy szerinted kell egy nőnek egy Rájengoszling, ha vágóhídi bélmosó?

Vagy egy Bredpit TESCO őr?

2020. márc. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%

Én mindent nézek. Összképet. A külsőt-belsőt is, a kisugárzás is, igen (megfoghatatlan, lehet, de attól még létezik és hatással van rám), az anyagiakat, potenciált, a szexuális teljesítményt, mindent.

Én vagyok a gyakoris pasik rémálma. Sajnálom.

2020. márc. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

Ezeken kívül még számít egy csomó más is. És annyiszor leírtam, de sose hisznek nekem.

Külső: fontos, igen. Nem kell egy modell, de Quasimodo se, szóval legyen valahol a kettő között.

Belső: nézem azát, hogy viselkedik velem és másokkal. Legyen tisztelettudó, ne bunkózzon a pincérrel, legyen segítőkész, udvarias és figyelmes.

Egzisztencia: én nézem ezt is. Nem aranyásó vagyok, mert van saját keresetem. Nekem fontos, hogy a pasi el tudja tartani magát és ne nekem kelljen az ő kiadásit is fizetni. Az hogy mennyi van neki, nem érdekel, átlagos életszínvonalra legyen elég.

Lakjon külön a szüleitől: szemét vagyok, tudom, de nekem ez fontos. Nem jó szájízzel mennék fel hozzá este ha tudnám hogy reggel összefuthatok a kedvesmamával.

Kizáró tényezők: bármiféle függőség

2020. márc. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Evidens, hogy rengeteg iskolázatlan, rossz szociális helyzetű, vagy szimplán lusta, kényelmes nő látja megoldásnak, hogy egy férfi pénzét kihasználva kerüljön jobb élethelyzetbe. Aki ebben keresi a megoldást, vagy egyszerűen a kényelmet az életéhez, nyilván fontos nekik. Nyilván sok ilyen nő van. Miért kell naponta ezen filozofálni?

Nekem is számít a férfi egzisztenciája. Emellett persze, szeretnék hozzá fizikailag, lelkileg, intellektuálisan is vonzódni.

Vannak elképzeléseim és céljaim a személyiségemmel, a testemmel és az életemmel kapcsolatban, amikért dolgozom, és a jövőben is ezt fogom tenni. A jövőbeli páromat is hasonló gondolkodásmóddal és célokkal képzelem el. Nem akarok egy tehetetlen, igénytelen, cinikus, depresszív, önbizalomhiányos, megélek-ezért-nem-mozdulok-a-komfortzónámból-de-azért-jajgatok-a-helyzetemre-meg-mást-okolok-a-problémáimért pasival együtt lenni. Nem várom el, hogy a férfi biztosítsa számomra a vágyott életem, mert azért dolgozom én magam, de ahhoz, hogy a párom legyen, szeretném, hogy hasonló elképzelései legyenek. Ahogy magamban, a pasiban is fontos, hogy legyen intelligens, igényes, tájékozott, sportos, szellemes, szeresse a munkáját és teljesítsen benne jól, mert az kell a kiegyensúlyozottsághoz, legyenek dolgok, amiket tanul, legyenek jövőbeli céljai, legyen hasonló világnézete, mint nekem. Szeretnék utazni, kikapcsolódni, felfedezni dolgokat idegen országokban. Ha lenne párom, vele szeretném tenni, így szeretném, hogy a férfi is vágyjon erre. Nem kell neki biztosítania az én költségeimet, de én sem fogom az övét. Szóval abból, hogy miért dolgozom én és mit várok a jövőbeli társamtól, következik, hogy nekem fontos a pénzkérdés. De azt hiszem, az össze keresett személyiségbeli tulajdonság megléte szinte garantálja, hogy az egszisztenciával sem lesz probléma.

2020. márc. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Külsejét nézem először, majd a belső értékei alapján döntöm el, hogy lehet-e belőle több. Egzisztenciája nem érdekel, ilyen téren annyi az elvárásom, hogy legyen munkája, ezáltal önálló keresete. Semmi gondom nincs azzal, ha otthon él még a szüleivel vagy nincs autója. 26 vagyok.
2020. márc. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a "menőség" legfeljebb általános iskolás korú lányoknál, vagy a fejlődésben ott megrekedt felnőtt nőknél számít. Persze tudjuk, hogy a magadfajtáknál az ilyen primitív, vihorászó, affektáló instapitsák a "nők", a többiek pedig nem is léteznek.

Nehogy már az olyan megugorhatatlan elvárás legyen külső tekintetében egy felnőtt férfitól, hogy adjon magára és ne kelljen mellette szégyenkeznem. Őszintén, az utcán végigsétálva csak úgy ránézésre a férfiak kb 75%-a képes ezt a szintet hozni. Ez nem a "menőség", hanem az alapvető igényesség, ami egy felnőtt embertől elvárható.

Személyiségben sem kell "menő" csávó. Valljuk be velem, visszahúzódó lúzer nővel egy nagydumás partiállat "menő" srác valószínűleg szóba sem állna. Nem gond, mert én sem vagyok különösebben kíváncsi az ilyenekre, egy szintén csendes és visszafogott, de jófej srác pont elég lenne.

2020. márc. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Leragott csont!
2020. márc. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Elsőnek a külsőt nézik, lehetsz te akármilyen.. ha igénytelen vagy, esélyed nincs hogy megismerjenek belülröl. Bár ez fordítva is így van.
2020. márc. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!