Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkednétek boxoló bizniszel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkednétek boxoló bizniszelős pasival társkeresőn,ha kiderül ez róla?

Figyelt kérdés

Pultos vagyok egy pub-ban.Elég sokan járnak ide.Van pár pasi aki beakar mindig fűzni de csak beszélgetek velük.Egyikük viszont szimpatikus lett.

Nagydumás, tipikus keménykedős,beszológatós, de aranyból van a szíve, ezt többször bizonyította.Boxolni meg edzeni jár, saját autója is van régebbi BMW,meg azt mondta saját lakás is.

Társkeresőn is megtaláltam és írtam neki, azóta jobban észrevettem hogy figyel néha oda szokott viccesen szólogatni is ha társaságban van.

30 évesek vagyunk mindketten.Érdemes ilyen pasival komolyabb kapcsolatot kezdeni?

Egy dolgo van ami aggaszt vele kapcsolatban, nincs normál munkahelye, azt mondja ő nem fog korán kelni senkiért sem, hanem haverjaival üzletelget.


2023. jan. 11. 13:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
😂😂😂😂😂😂😂😂
2023. jan. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
68%
No comment.
2023. jan. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%

Ez most vagy troll kérdés, vagy ......

...... vagy nem vagy normális, kérdező!

2023. jan. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ha te is ilyen link felfogású vagy, akkor neked teremtette az Isten. Van akinek álompasi, van akinek még akkor sem kellene ha utána dobnák. Szóval te döntesz!
2023. jan. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
57%
Na ez is valami kamu kérdés, de unatkoznak itt a népek. Keressetek már valami munkát inkább. Ilyen cigánytól meg mit várnál, ha igaz is?
2023. jan. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Légyszíves normális válaszokat.

Sajnos jártam már meg ilyen pasival, barátnőim viszont azt mondják próbáljam meg.

Ha volt már valakinek ilyen pasija mennyire tudta megváltoztatni a kapcsolatban hogy normális legyen?

2023. jan. 11. 13:38
 7/21 anonim ***** válasza:
79%
Várjunk már, ez nem így működik, hogy összejövök egy hülyével, és hátha normális lesz. Eleve csak normálissal jövök össze. Akkor is benne van a pakliban, hogy meghülyül, de jóval kisebb a valószínűsége.
2023. jan. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
57%

Basszus, úgy vágnál bele a kapcsolatba, hogy te majd átneveled?


Megérdemlitek egymást!

2023. jan. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

De alapból rendes, azt mondta megcsalni még sosem csalta meg egyik párját sem.

Meg sokszor szokott segíteni másoknak is.

Velem is rendes, bár néha viccesen be szokott szólni ha melózok.

2023. jan. 11. 13:41
 10/21 anonim ***** válasza:
Kislány, te elhiszed ezeket neki? Akkor tényleg megérdemlitek egymást. Aztán hátha észhez térsz amikor már az 5. gyerek megfoganása előtt mondja, hogy most is ki fogom húzni időben.
2023. jan. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!