Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az tolakodónak számít,ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az tolakodónak számít,ha egy idegen, fényképről szimpatikus hölgyre ráírok,hogy nincs e kedve beszélgetni?

Figyelt kérdés
37(f) évesen elváltam. Nézelődök a facén az ismerősök ismerőseibe van pár nő aki tetszik.Persze csak olyanokra írnék rá aki nem rakta ki,hogy kapcsolatban van,házas,képei közt sincs más férfival,mint pár.
2023. jan. 12. 09:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
12%
Ha kellően jól nézel ki bárkire, bármikor, bármilyen indokkal ráírhatsz, ha nem akkor fölösleges így próbálkoznod.
2023. jan. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
88%

Ha mar ugyis Facebook, tobb ertelme van megcsinalnod a Facebook Dating profilodat es ott probalkozni. Ott legalabb a fent levok szamitanak is ra, hogy kapnak uzeneteket.

De persze probalkozhatsz ugy is, ahogy irtad, csak tudd fogadni a visszautasitast :) Nem mindenki akar idegenekkel ismerkedni barmikor, csak mert epp szingli.

2023. jan. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szoktak írni vadidegenek ismerkedési szándékkal, hát hadd ne mondjam el milyen kategóriájú pasik. Házas, 30 évvel idősebb és társai. Szerintem ez nagyon proli dolog, csak az vetemedik ilyenre, aki annyira csúnya, hogy társkeresőn semmi esélye.


Persze ha bent vagytok egy közös fb csoportban és azzal kalcsolatban írsz rá, pl tetszett a kommentje, az kicsit más kategória, mint egy vadidegenre, akivel van 1 közös ismerősöd.

2023. jan. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
A környezetem jóképűnek talál,sportos alkatom van. Lenne jelentkező az ismeretségi körömben is,viszont ők nekem nem jönnek be. Természetesen nem zaklatnám az illetőt,ha visszautasít vagy nem ír vissza.Meg azért valami szolid körítést is írnák még. És nem 18 évesre gondoltam hanem 25-40ig kb. Néztem a randivonalat de ott se sok van aki tetszik a közelemben.
2023. jan. 12. 11:24
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem lenne szimpatikus, arról nem is beszélve, hogyha valaki nem az ismerősöm, akkor a rendszer automatikusan az engedélykérések közé teszi az üzenetet, ahol észre sem veszem.

Ha már internetes ismerkedés, akkor értelmesebb megoldás, hogyha valami közös érdeklődés, hobbi kapcsán kezdtek beszélgetni. Mert ez a tetszik a képe és ráírok, hogy meszélgessünk (mégis miről), ez olyan "húspiacos". Megtetszett, de semmit nem tudsz róla, hogy amúgy mit csinál, mi érdekli, van-e várhatóan bármi közös bennetek.

2023. jan. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit olyan feelingje van, mint a hentesnél. Mikor ránézel a kolbászra, tetszik ahogy csillag rajta a zsír, rákívánsz és megveszed.


Csak a kolbásznak nincs személyisége és szabad akarata.

2023. jan. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszik. A facebook tarskereso erre van viszont. Aki akar ismerkedni az hasznalja mert a facebook allandoan zaklat vele.
2023. jan. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
87%
Én tolakodónak tartanám, ha valaki egy oldalon, aminek nem társkeresés a pofilja, vadidegen pasas ilyennel írna rám.
2023. jan. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Szerintem próbáld meg, nincs veszteni valód. Nekem az elmúlt évben számomra két vadidegen is megkeresett, mindegyikkel volt egy aprócska kapocs vagy munka vagy hobbi területén. Ez egy kiindulási alap lehet. Fontos volt persze a megfogalmazás, ahogy tálalták szándékukat. Mert az említett két emberen kívül mások is próbálkoztak, de ők ez a "teccel", "kellesz" színvonalt képviselték, vagy apám korabeli vagy idősebb fazonok. Velük igencsak hamar rövidre zártam a beszélgetést.

2023. jan. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!