Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy nagyon magas de nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon magas de nagyon szép nőnek (pl. Jakabos Zsuzsanna) okozhat társkeresési problémákat a magassága?

Figyelt kérdés
2023. jan. 15. 08:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%

Nem, a férfiakat alapvetően nem érdekli a nők magassága negatívan. Zsuzsánál is rengeteg férfi próbálkozik. Maximum ő az, aki magasságra is válogatós és mondjuk 190-nél alacsonyabb férfival nem jönne össze. (Ő 185, most megnéztem.)


Maximum saját magának okozhat gondot azzal, hogy még saját magánál is magasabb, gazdagabb, híresebb, menőbb, jóképű, izmos csávót szeretne és hát olyanból nem sok van és nyilván aki meg olyan az sem jellemzően örök hűséget esküvő típus. Én is bepróbálkoznék Zsuzsánál és még 100-ból másik 80 férfi is, más kérdés, hogy szinte mindünket elutasítana, mert valamiben kiesnénk nála a rostán.

2023. jan. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek az okoz problémát amit problémának vesz.
2023. jan. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Van, akinek a magas, hosszú, nagy lábú nők tetszenek, persze nem csak a lábuk miatt. (:)
2023. jan. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ugyan már! Mind tudjuk hogy csak kevesebb lehetősége van ha az alacsony férfiakat nem vesszük számításba, egyébkét pedig előtte hever a világ!
2023. jan. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Találkoztam vele élőben, az óriás a megfelelő szó :D közben meg egy törékeny nő. De nagyon durva volt látni milyen vékony, kicsit ijesztő.
2023. jan. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
4. Kevesebb lehetősége van a saját döntése okán maximum. Egy nőnek sem tartanak pisztolyt a fejéhez, hogy csak saját magánál magasabb férfival ismerkedhet.
2023. jan. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

4. vagyok


Nyilván nem csak pár centivel alacsonyabbakra értettem!

2023. jan. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"Egy nőnek sem tartanak pisztolyt a fejéhez, hogy csak saját magánál magasabb férfival ismerkedhet."


Tanuld meg nem kiforgatni amit mások mondanak!

2023. jan. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, mert jó alakú, szép arcú, és bár személyesen nem ismerem, de ami képernyőből lejön, a személyiségével sincs gond. Abban az esetben okozhat max., ha neki vannak nagyon durván magas elvárásai a férfiakkal szemben (minden tekintetben), ezt nem tudom. De udvarlója bizonyára sok van.
2023. jan. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Van egy csomó 2 méter körüli férfi.
2023. jan. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!