Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy magas sportos jóképű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy magas sportos jóképű jólápolt csóró, vagy egy átlagos fejű alacsony enyhén túlsúlyos de nagyon gazdag férfi indul jobb esélyekkel a társkeresésben?

Figyelt kérdés
2022. máj. 6. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Havi 10 milliós nettó bevétel felett már felsőkategógiás sugar baby-k kaphatók. És ez még nem is a nagyon gazdag kategória... Értelmetlen a kérdésed így.
2022. máj. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
#1: ööö... mert te azt, hogy valakit a pénzedért rendszeresen dughatsz, párkapcsolatnak tartod?
2022. máj. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%

#2


Nos, nem teljesen mert sugar baby esetén egy párkapcsolatból csak a jót részét kapod. Top nőd van, nem pofázik vissza, akkor van ott, ha te akarod, azt és úgy csinálja ahogy te kéred (ha nem tetszik neki, meg mehet ahova akar), nem rinyál, nem vitatkozik. Soroljam még?

2022. máj. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%

#3


Nem is gondoltam arra, hogy sugar baby-vel együtt lenni ennyi pozitív előnnyel jár.


Időnkènt jobb, mint egy barátnő.

2022. máj. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%

#4


Sajnos kevés ember keres annyit, hogy ki tudjon fizetni egy sugar baby-t. Egy ilyen szintű nőért havi min. 1 millió + autó + luxus utazás + ajándék dukál. Sajnos :(.

2022. máj. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Mennyi "sugar" szakértő van itt az oldalon!:)
2022. máj. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
19%
Fúj mennyire gáz néhány ember értékítélete. Az ilyenekre kellene egy nagy Alert kijelző a homlokukra, hogy csak véletlenül se egyedjünk velük szóba.
2022. máj. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
Egyik se
2022. máj. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%

Nekem FIZIKAILAG, mentálisan!!!! mindenhogyan vonzóbb egy jó egzisztenciaval rendelkező férfi! Számomra a csóróság kiábrandító, és taszito!

(Van jól fizető allasom, lakasom, autom, 3 nyelvismeretem, és 2 diplomám) Nem vagyok goldogger, nem kell eltartania senkinek!

2022. máj. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik jól néz ki.
2022. máj. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!