Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Linkelnétek àtlagos kinézetû...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Linkelnétek àtlagos kinézetû nôket?

Figyelt kérdés
Csak tudni akarom megütöm-e a szintet...
2023. jan. 16. 11:03
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
64%

Ha kimentek az utcára, vagy Budapesten egy forgalmasabb helyre ti ilyen nőket láttok?

Ezek retusált képek modellekről. Ha körülnézel az utcán nem ilyen nőket fogsz látni. Lesz rajtuk bőrhiba, aznap éppen zsírosabb haj, lenőtt köröm, kissé elhízott test, ruha alá meg eleve nem látsz be.

Én nem akarok rosszindulatú lenni, engem nem is érint a téma (jóval idősebb vagyok), de azért egy "átlagos nő" nem úgy néz ki mint akiket itt linkeltetek (főleg ha leszednénk róluk a sminket, póthajat, pillát stb, stb). Menjetek ki az utcára pl: Örs vezér tere! :)

2023. jan. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
42%

Atlagos szerintem


[link]


Fullos


[link]

2023. jan. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
16%

Kinek mi az átlagos

Számomra ez a totál átlag

[link]

2023. jan. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
60%

11. De itt Budán, SOK dekoratív, dögös, 30-40-50 éves nőt látsz.

Mert van pénzük, idejük, és igényük is törődni magukkal. Itt HA NEM IS 5 PERCENKÉNT, de látni ilyeneket: [link] 20-30-40M-es kocsikkal.

2023. jan. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
90%

#14

Én az elhiszem, de a nagy többség nem Budán lakik, és nem annyi pénzből gazdálkodik. Nézz körül vidéken! Nem mondom hogy nincsenek szép nők, de a nagy többség nem márkás kiskosztümben és tűsarkúban lejt napi szinten dolgozni (főleg nem vidéken).

2023. jan. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
2%
Kedvenc barmaim, akik benyögik minden jó nő fotójához: "Há de smink meg Instafilter nékű' mijene ugya?"
2023. jan. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 NTBS ***** válasza:
Nem, mert ez az adott embertől függ.
2023. jan. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
11-es: Nem én raktam be a képeket, de én inkább abból indulok ki, amikor vki úgy átlagos, hogy nincs ugyan agyonturbózva, de jó formában van, azaz nem zsíros a haja, nem előnytelen ruha van rajta, nincs tele pattanással stb. A képek nyilván retusáltak, de szerintem így is látszik, hogy vannak rajtuk hibák, amitől nem csúnyák, de nem is kimondott szépségek. Azt elismerem, hogy inkább az átlag felső részén foglalnak helyet, tehát inkább a szép, és nem a csúnya felé tendálnak.
2023. jan. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
89%
A 13-assal, 14-essel viszont nem értek egyet, azok a nők jóval átlag fölöttiek.
2023. jan. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
96%

Átlagos az, ami fel van öltözve, fullos az, ami levetkőzött.


Beszarok XD

2023. jan. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!